Advert

Aynı fiyata daha fazla hizmet:

AY YILDIZ müşterileri şimdi Türkiye ile daha da uzun telefon görüşmesi yapabilirler

Aynı fiyata daha fazla hizmet:
Bu içerik 179 kez okundu.
Advert

 

AY YILDIZ’ın Prepaid-Müşterileri, 2 Ağustos tarihinden itibaren Türkiye ile daha da uzun telefon görüşmesi yapma imkanına sahip oluyorlar. Türk-Alman toplumuna cep telefonu hizmetleri sunan öncü kuruluş, şimdi aystar opsiyonları için fiyat aynen kalırken, Alman ve Türk şebekeleri ile yapılacak telefon görüşmelerine daha fazla dahil dakika sunuyor. Buna ek olarak bazı opsiyonlara yeni telefon Flatrate’leri ekleniyor.

AY YILDIZ’ın Prepaid opsiyonları ile müşterilerimiz mobil data kullanımı, dolayısıyla Almanya içinde ve Türkiye ile yapacakları telefon görüşmeleri için optimal bir paket elde ediyorlar.“ diyen AY YILDIZ Genel Müdürü Thorsten Wagner şöyle devam ediyor; „Böylelikle, iki dünyayı şimdi birbirlerine daha da yakınlaştırıyoruz. Çünkü, müşterilerimiz Almanya içinde ve Türkiye’deki aileleri, akrabaları ve arkadaşları ile doya doya iletişimde kalmak istiyorlar. Biz de AY YILDIZ olarak, onların bu ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verecek uygun çözümler üretiyoruz.“

Türkiye görüşmeleri için daha fazla Flatrate ve dahil dakikalar

aystar opsiyonlarının içerdiği dahil hizmetler, AB-Roaming sayesinde tabiki Almanya dışındaki diğer AB ülkelerinde de kullanılabiliyor. Böylelikle AY YILDIZ müşterileri tatilleri süresince Almanya’da alıştıkları gibi, mobil olarak data kullanabilip, Almanya ve Türkiye ile istedikleri gibi telefon görüşmesi yapma imkanına sahipler. Derhal geçerli olmak üzere AY YILDIZ opsiyonları şu geliştirilmiş dahil hizmetlere sahipler:

Ayda 9,99 Euro karşılığında sipariş verilebilen Smart S Opsiyonu‘yla, derhal geçerli olmak üzere AY YILDIZ müşterileri Türkiye’deki bütün cep telefonu şebekeleri ile yapacakları telefon görüşmeleri için 20 dahil dakikanın, ayrıca Almanya’daki diğer şebekeler ve Türkiye’deki sabit hatlarla yapacakları telefon görüşmeleri için bugüne kadar geçerli olan 150 dahil dakika yerine, şimdi toplam 200 dahil dakikanın sahibi oluyorlar.  Telefónica Almanya’nın şebekesi dahilinde telefon görüşmesi yapmak ve SMS göndermek için Telefon-SMS Flat’de bugüne kadar olduğu gibi bu opsiyona dahil.  Bunun dışında müşteriler her ay 1,5 GB’lık data volümü kullanabiliyorlar. 

Ayda 14,99 Euro karşılığında sipariş verilebilen Smart M- Opsiyonu‘yla, derhal geçerli olmak üzere AY YILDIZ müşterileri Türkiye’deki bütün cep telefonu şebekeleri ile yapacakları telefon görüşmeleri için 40 dahil dakikanın sahibi oluyorlar. Bunun dışında müşteriler Telefónica Almanya’nın şebekesi dahilinde telefon görüşmesi yapmak ve SMS göndermek için bugüne kadar olduğu gibi Telefon-SMS Flat’in, ayrıca Almanya’daki diğer şebekeler ve Türkiye’deki sabit hatlarla yapacakları telefon görüşmeleri için toplam 400 dahil dakikanın sahibi oluyorlar. AY YILDIZ, en son Mart 2018 tarihine opsiyonun mevcut data volümünü 1,5 GB’den 3 GB’a, yani iki katına çıkartmıştı. 

Ayda 19,99 Euro karşılığında sipariş verilebilen yeni Smart L-Opsiyonu ile AY YILDIZ müşterileri şimdi bütün Alman cep telefonu şebekeleri ile yapacakları görüşmeler için ve ayrıca, Almanya ile Türkiye’deki sabit hatlarla yapacakları görüşmeler için Flatrate elde ediyorlar. Bugüne kadar telefon görüşmeleri 1.000 dahil dakika ile sınırlıydı. Bunun dışında bu Prepaid opsiyonu 4 GB’lık data volümü ve Türkiye’deki cep telefonu şebekeleri ile yapılacak telefon görüşmeleri için 60 dahil dakika içeriyor.

Smart XXL-Opsiyonu, Mart 2018 tarihinden bu yana sürekli olarak (29,99 Euro yerine) 24,99 Euro’luk uygun fiyatla sunuluyor.  Bu opsiyonda, bundan sonra da gururla vurgulanabilecek 7 GB’lık data volümü’nün yanısıra, Türkiye‘deki cep telefonu şebekeleri ile yapılacak görüşmeler için 120 dahil dakika, ayrıca Alman ve Türk sabit hatlarıyla sınırsız görüşme imkanı bulunuyor.

Ayda 15 Euro‘luk ödemeyle sahip olunabilen AyDE Flat, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Almanya’daki şebekeler için Telefon ve SMS Flatrate’i içeriyor. Hatta şimdi, bu imkan daha da genişletilerek Türkiye’deki sabit hat görüşmeleri için de ayrıca bir Flatrate’e sahip oluyor.  Hizmet dahilinde sunulan 60 dahil dakika böylelikle tamamen Türkiye’deki cep telefonu şebekeleriyle yapılacak görüşmeler için kullanılabilir.

Almanya araştırmasıyla tescillendi: AY YILDIZ Almanya’nın en çok sevilen markaları arasında

AY YILDIZ, Türk-Alman hedef kitlesinin iletişim ihtiyaçlarını en ön planda tutup, bu doğrultuda başarılı ürünler sunuyor. Bunun en güzel ispatı olarak, AY YILDIZ bu yıl Almanya çapında yapılan bir araştırma sonucunda „Kundenliebling 2018 – En sevilen marka“ seçilerek Altın statüsüyle ödüllendirildi. FOCUS MONEY dergisi tarafından yaptırılan Almanya çapındaki araştırmada, Haziran 2017 ile Mayıs 2018 tarihleri arasında sosyal medyada 53 milyon müşterinin, farklı markalar için yaptıkları açıklamalar değerlendirildi. AY YILDIZ, bundan önceki yıllarda da, cazip Prepaid ürün paleti ve müşterileri ile arasındaki güçlü bağ nedeniyle cep telefonu hizmet sunucuları kategorisinde en iyiler arasında yer aldı.

AY YILDIZ Prepaid kartları satış noktalarından ve internet’den elde edilebiliyor.   

AY YILDIZ Prepaid-Kartları bu branştaki mağazalar ile perakende satış noktalarının yanısıra O2-Shop‘lardan ve cep telefonu hizmetleri sunucusunun internet sayfalarından temin edilebiliyor.  aystar-Tarifesi ile AY YILDIZ, müşterilerine Almanya’da ve Türkiye’de telefon görüşmesi ve mobil internet kullanımı konusunda sınırlar ötesine taşan cazip şartlara sahip  tarifeler sunuyor.   Prepaid opsiyonlarının her birine, direkt olarak AY YILDIZ App, ücretsiz Müşteri Hizmetleri telefonu 1155 ve online müşteri servis portali „Mein AY YILDIZ“ üzerinden aystar Prepaid-Kartı‘na ek olarak sipariş verilebiliyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'nın silah ihracatı ilk çeyrekte düştü
Almanya'nın silah ihracatı ilk çeyrekte düştü
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici "kahraman" oldu