Advert

CHP Frankfurt Bayramda Bahçede Buluştu

FRANKFURT CHP Yönetiminin ilk kez gerçekleştirdiği Kurban Bayramı buluşmasına katılanlar, bayramı birlik ve beraberlik içinde kutlamanın sevincini yaşadılar.

CHP Frankfurt Bayramda Bahçede Buluştu
Bu içerik 403 kez okundu.
Advert

 

Frankfurt Rödelheim semtindeki bahçede gerçekleştirilen bayram kutlamasında, kurban etinden konuklara ikram eden CHP Yönetimi üyeleri, konukların söyledikleri şarkılara eşlik ettiler, doyasıya eğlendiler.

Frankfurt CHP Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Paukner, ‘Bayramlar bizim için birlik ve beraberliğin, dayanışmanın, manevi hazları yaşamanın ifadesidir. Bayramda sevgi, saygı birlik ve dayanışma duyguları yoğun bir şekilde yaşanmaktadır. Bu müstesna günler millet olarak en sevinçli ve en mutlu günlerimizin başında gelmektedir. Bayramlar bizim için barıştır, sevgidir, dayanışmadır, birliktir, dostça kucaklaşmaktır. Bu günlerin yaşamımızda bir başlangıç olması, tüm insanlara barış ve huzur getirmesini diliyoruz’ diye konuştu.

CHP Hessen, Rheinland Pfalz ve Saarland Birliği Başkanı ve CHP Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ercan,  Frankfurt CHP Yönetimi Üyesi arkadaşlarımızın ilk kez gerçekleştirdikleri Kurban Bayramı etkinliği dolayısıyla, eş ve dostlarımız ile teşkilat üyelerini bir çatı altında toplayarak bizlere güzel bir gün yaşattıkları için teşekkür ediyoruz.

Bir yıl içerisinde iki kutsal bayramımız var. Bu bayramlarımızı da birlik ve beraberlik içinde kutlamak için CHP´liler olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız’ dedi.

Etkinliğe katılan konuklar kurban etinden yapılan kavurmaları tadarken, etkinliğe kurban etleri ile maddi ve manevi katkıda bulunan üyelere teşekkür ettiler.

Necdet Karaşahin

    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Google, Avrupa'da
Google, Avrupa'da "arama ve tarayıcı" seçenekleri sunacak