Advert

Yaş Gününde Seçmenlerinden Oy Talebinde Bulundu

Yeni yaşını Offenbach Anatolia Restoranda arkadaşlarıyla kutlayan SPD Eyalet Milletvekili Turgut Yüksel, yapılacak eyalet seçimleri öncesinde oy talebinde bulundu.

Yaş Gününde Seçmenlerinden Oy Talebinde Bulundu
Bu içerik 368 kez okundu.
Advert

 

 

Doğum ünü dolayısıyla düzenlenen ve politikacılar, işadamları ile yakın çevresinden oluşan yaklaşık 200 kişinin katıldığı sabah kahvaltısında konuşan SPD Milletvekili Turgut Yüksel, 1978 yılından beri Almanya’da yaşadığını, Frankfurt’ta oturma müsaadesi alma konusunun oldukça sıkıntılı olduğunu, bu nedenle izni Offenbachdan aldığını ama Offenbach’ın kendisi için ayrı bir anlam taşıdığını söyledi.

Yaş günü kutlaması hazırlıklarından dolayı yakın arkadaşı olan Anatolia Restoran’ın işletmecisi Abbas Dağlık´a teşekkür eden Yüksel, ‘1997 yılında Frankfurt Meclisine ilk Türk kökenli Şehir Meclisi Üyesi olarak seçilmekten gurur duyuyorum. 28 Ekimde yapılacak Hessen Eyalet seçimlerinde sizlerden tekrar değerli desteklerinizi ve oylarınızı bekliyorum. SPD olarak Hessen Eyaletini en kuvvetli parti olarak tek başımıza yönetmek istiyoruz’ dedi.

Doğum günü kutlaması dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programına katılan Hessen SPD Başkanı Thorsten Schafer-Gümbel de konuşmasında, ‘Turgut Yüksel yıllardan beri azimle çalışan değerli bir politikacı. Frankfurt Şehir Meclisinde SPD Milletvekili olarak çok başarılı işlere imza atmıştır. 28 Ekimde gerçekleştirilecek olan eyalet seçimlerinde kendisini tekrar aramızda görmek istiyoruz. Tabi ki o oyları sizden bekliyor. Kendisi çok çalışıyor, unutmayın her zaman çok çalışan kazanır. Biz de Turgut Yüksel’e bizimle devam et diyoruz’ diye konuştu.

 

Necdet KARAŞAHİN / OFFENBACH

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Google, Avrupa'da
Google, Avrupa'da "arama ve tarayıcı" seçenekleri sunacak