Advert

AY YILDIZ en başarılı distrübütörlerini ödüllendirdi

Türk ve Alman toplumuna cep telefonu hizmetleri sunan AY YILDIZ, en başarılı distrübütörlerini, geçtiğimiz aylardaki başarılı çalışmalarına teşekkür etmek için Portekiz’e düzenlediği satış organizasyonu seyahatine davet etti.

AY YILDIZ en başarılı distrübütörlerini ödüllendirdi
Bu içerik 209 kez okundu.
Advert

 

 AY YILDIZ yönetimi ile birlikte Almanya çapında en başarılı onbir distrübütör, 6 ile 9 Eylül 2018 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’a düzenlenen seyahate katıldı.

Katılımcılar, „Işığın Şehri“ diye de adlandırılan Lizbon’da, Castelo de São Jorge gibi tarihi yerleri gezip, Lizbon’un çok ünlü ve dünyaya açık kültürel yaşantısına tanıklık ettiler. Başarılı distrübütörler, AY YILDIZ’ın Tejo nehri üzerinde düzenlediği yat turu sırasında, büyüleyici Lizbon şehrini su üzerinden de izlemek fırsatına sahip oldular. Satış organizasyonu için düzenlenen dört günlük seyahatin en heyecan verici anlarını da Lizbon şehri üzerinde yapılan helikopter gezintisi oluşturdu. Başarılı distrübütörler, yoğun günlük program sonrasında AY YILDIZ tarafından organize edilen akşam yemeklerinde Portekiz mutfağının en güzel damak tadlarıyla tanıştılar.

Geçtiğimiz aylarda, Prepaid ve Postpaid alanlarında kendilerine verilen hedeflere en iyi şekilde ulaşan distrübütörler bu satış organizasyonu seyahatine katılmaya hak kazandılar.

AY YILDIZ markası, Türk - Alman toplumuna olan sağlam bağları ve kuvvetli bir satış organizasyonu sayesinde bu kadar başarılı“ diyen AY YILDIZ Genel Müdürü Thorsten Wagner şöyle devam ediyor; „Geçtiğimiz yıllarda yılmadan, yorulmadan ortaya koydukları son derece başarılı çalışmalarından ötürü satış organizasyonumuza teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Satış ortaklarımız ile birlikte AY YILDIZ‘ı gelecekte de Türk ve Alman toplumunun ayrılmaz bir parçası olmaya devam etmesi için çaba harcayacağız.“

AY YILDIZ’ın cep telefonu ürünleri, Almanya çapında 12.000’den fazla satış noktasında tüketicilere sunuluyor. AY YILDIZ SIM-Kartları uzman mağazalardan, perakende satış noktalarından ve online olarak temin edilebiliyor. AY YILDIZ, hedef kitlesinin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek şekilde geliştirdiği cazip tarifeler ile Almanya ve Türkiye arasında rahat ve uygun fiyatlı mobil iletişim imkanı sunuyor.  

Portekiz’e yapılan seyahat sırasında AY YILDIZ tarafından düzenlenen helikopter seyahatinde başarılı distrübütörler Lizbon şehrini gökyüzünden seyrettiler.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Almanya'da 2 bankanın birleşmesi 20 binden fazla pozisyonu yok edebilir"
Hollanda'da silahlı saldırı
Hollanda'da silahlı saldırı