Advert

Frankfurt Müzeler Festivaline Ordu damgasını Vurdu

Türkiye’nin turizm potansiyeli ile dikkatleri üzerine çeken kenti Ordu, ‘Frankfurt Müzeler Festivali’ne 8. Kez konuk oldu.

Frankfurt  Müzeler Festivaline Ordu damgasını Vurdu
Bu içerik 286 kez okundu.
Advert

 

1988 yılında başlayıp 3 gün süren ve 3 milyonun insanın katıldığı Müzeler Festivali 'nde; Ordu' nun yaylaları, deniz üzerinde yapılmış Ordu Giresun havalimanı, Dünya fındık başkenti olması açısından fındığı, ülkemizde en fazla bal üreten şehir olmasından dolayı balı ve bozulmamış sahil şeridi ile mavi bayrağa sahip Deniz ve kumsalı tanıtıldı.

Festival de Ordu İlimizin tanıtılmasında büyük katkıları olan Berlin Turizm müşaviri Hüseyin Gazi Coşan’a, tarafından Ordu Valisi Sayın Seddar Yavuz’un göndermiş olduğu teşekkür plaketi, Almanya Sigarasız Yaşam Derneği Başkanı Öğretmen Mehmet Şaşmaz tarafından takdim edildi.

Ordu’nun hem dış hem de iç turizm de görülmesi gereken bir yer olduğunu söyleyen Coşan, ‘Bu tanıtımın Mart ayında Berlin de düzenlenecek olan Turizm Fuarında daha iyi şekilde yapılması için gerekli desteği vereceğini söyledi.

Coşan, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına ve Ordu İl Kültür Turizm Müdürü Uğur Toparlak’a teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa liglerinin vazgeçilmez futbolcuları
Avrupa liglerinin vazgeçilmez futbolcuları
"Şok diyetler" ölüm saçıyor