Advert

Frankfurt Emniyet Müdürlüğü’nden 25. Yıl Sertifikalarını Aldılar

Frankfurt Emniyet Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Miration Trifft Pravention’ (Yabancılar Bilgilendirme Toplantısı) bu yıl da yoğun ilgi gördü.

Frankfurt Emniyet Müdürlüğü’nden 25. Yıl Sertifikalarını Aldılar
Bu içerik 326 kez okundu.
Advert

 

Frankfurt Emniyet Müdürlüğü Salonu’nda yapılan toplantıya Frankfurt Emniyet Müdürü Gerhard Bereswill, SPD Hessen Eyaleti Milletvekili Turgut Yüksel, Dr. Türkan Kanbıçak ile Frankfurt’ta uzun yıllardan beri faaliyet gösteren dernek başkanları ve yöneticiler katıldılar.

 ‘Miration Trifft Pravention’ (Yabancılar Bilgilendirme Toplantısı) açılış konuşmasını yapan Frankfurt Emniyet Müdürü Bereswill, ‘Toplantımıza göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız hakkında sizleri bilgilendirmekten ben ve arkadaşlarım mutluluk duyuyoruz. İyi çalışma birlikte olur, elde ettiğimiz başarıların meyvesi de sizlerle bir arada çalışmadan geliyor’ dedi.

Yetenekli ve özverili bir ekiple çalıştıklarının altını çizen Bereswill, ‘25 yıldan beri "Migration" yabancılar danışmanlığını yapan ve burada başarılı işlere imzalarını atan değerli iki arkadaşım Bayan Nesrin Tavasoli ve Bay Nassif Khalil’i ayrıca teşekkür ediyorum. Kendilerine 25. Yıl anısına Sertifikalarını takdim etmek istiyorum’ diye konuştu.

Yaptığı duygu dolu konuşmanın ardından Emniyet Müdürü Gerhard Bereswill, 25. Yıl Sertifikalarını Nesrin Tavasolli ve Nassif Khalil´e verdi.

Sertifikalarını Emniyet Müdürü Gerhard Bereswill’den alan Nesrin Tavasolli, ‘25 yıl emniyet müdürlüğünde yabancılar danışmanı olarak çalışmaktan mutluluk duydum. Emniyet müdürümüzün elinden böyle bir belge almak ve yaptığı duygu dolu konuşma bizlere daha çok büyük kuvvet veriyor’ dedi. 

Toplantıya katılan Dr. Türkan Kanbıçak da ‘Integration’ filmi ile ilgili detaylı bilgiler ve açıklamalar yaptı.

Necdet Karaşahin

Frankfurt Emniyet 25.YIL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Almanya'da 2 bankanın birleşmesi 20 binden fazla pozisyonu yok edebilir"
Hollanda'da silahlı saldırı
Hollanda'da silahlı saldırı