Advert

Esra Sezer Pas Bar’da Hayranlarıyla Buluştu

Frankfurt 18. Flim Festivali’ne katılan, Rising Star Türkiye yarışmasına damga vuran ve güçlü sesiyle dinleyenleri kendisine hayran bırakan genç sanatçı Esra Sezer, Pas Bar’da bir geceliğine sahne aldı.

Esra Sezer Pas Bar’da Hayranlarıyla Buluştu
Bu içerik 433 kez okundu.
Advert

 

Frankfurt Flim Festivaline bir davet üzerine katılan sanatçı, ‘Festival Başkanı Hüseyin Sıtkı saygı duyduğum ve sevdiğim bir insan. Kendisini kırmadan davet üzerine Festivale geldim. Benim de çorbada bir tuzum olsun istedim’ dedi.

Frankfurt’a sık sık geldiğini söyleyen genç sanatçı, Frankfurt’un sevilen mekânlarından olan Pasbar da sahne almaktan ve sevenleriyle buluşmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Rising Star Türkiye yarışmasına damga vuran ve güçlü sesiyle dinleyenleri kendisine hayran bırakan genç sanatçı Esra Sezer Frankfurt Festivali’nde Grand Hotelinde düzenlenen balo gecesine katıldı. Bir saat boyunca sahnede kalan sanatçının söylediği birbirinden güzel şarkıları sevenleri uzun süre ayakta alkışladılar.

Türk Sanat Müziğinden de unutulmaz parçalar seslendiren sanatçı, 10 Kasım’da tekrar Pasbar da Frankfurtlularla beraber olacağı için büyük sevinç duyduğunu dile getirdi.

 

Necdet-Hamdiye Karaşahin

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Almanya'da 2 bankanın birleşmesi 20 binden fazla pozisyonu yok edebilir"
Hollanda'da silahlı saldırı
Hollanda'da silahlı saldırı