Advert

Rosenheim Kolbermoor’da Girişimcilere Altın Gibi Öğütler

Rosenheim Kolbermoor’ da faaliyet gösteren STK’lardan TAIAD (Türk ve Alman iş Adamları Akademisyenler Derneği), kendi iş yerini açmak isteyen girişimcilere yönelik düzenlediği seminerde katılımcılara önemli bilgiler verdi.

Rosenheim Kolbermoor’da Girişimcilere Altın Gibi Öğütler
Bu içerik 93 kez okundu.
Advert

 

Frankfurt’ta düzenlenen ve Uzman Muhasebeci Bünyamin Ercan’ın sunumu ile gerçekleşen seminerde konu hakkında detaylı bilgilere yer verildi.

Seminer için Kolbermoor’e gelen TAIAD üyeleri ile kendi işini kurmayı planlayan girişicilere önemli bilgiler veren Ercan, ‘Yapacağınız işin ön bilgisi için IHK’nın ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden mutlaka yararlanmalısınız. Düşündüğünüz işin pazar payını araştırın, bankanızdan Lfa ve Kfw hizmetlerinden destek alın. Yapmış olduğunuz işinizin mutlaka iyi bir tanıtım web sayfası olsun ve internet hizmetlerinden yararlanınız’ diye konuştu.

Seminerin sonunda konuşan TAIAD (Türk ve Alman iş Adamları Akademisyenler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Karavil ile TAIAD (Türk ve Alman iş Adamları Akademisyenler Derneği) Onursal Başkanı Necati Demir, ‘Yılların vermiş olduğu hizmet aşkı içimde hala ilk günkü gibi. Sizlerin de bu aşkı hiç yitirmemenizi diliyorum’ dedi.

Demir’ ‘Seminere Rosenheim ve çevresinden katılan iş adamlarına vatandaşlara basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etti. Böyle yararlı seminerlerin her ay devam edeceğini sözlerine ekledi. Demir ve Karavil’in deneyimlerini anlattıkları konuşmaları salondakilerden bol bol alkış aldı.

Rosenheim Kolbermoor / Turan Kaya

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arkadaşlarını kazada kaybettiler yeni cihaz ürettiler
Arkadaşlarını kazada kaybettiler yeni cihaz ürettiler
Hollanda'da Denk Partisi'nin AP seçimleri liste başı adayı açıklandı
Hollanda'da Denk Partisi'nin AP seçimleri liste başı adayı açıklandı