Advert

Hanau Yeni İmajı’na Kavuştu…

‘Marketçilik ve perakende satış alanında yoğun istihdam ve yüksek cirolara ulaşan Türk işadamları Almanya’da yeni yatırımlar yapmaya devam ediyorlar’

Hanau Yeni İmajı’na Kavuştu…
Bu içerik 555 kez okundu.
Advert

 

Almanya’ya Türk İşadamları tarafından kazandırılan gıda sektörünün önemli alanlarından olan market ve perakende zincirine bir yenisi daha eklendi.

Hanau Amelia str. 1a Rosennau’daki adresinde hizmete giren İmaj Center, 550 metre karelik alan üzerinde kurulan 32 bin farklı ürün çeşidi ve geniş otopark olanağı ile kısa zamanda müşterilerin vazgeçemediği mekân haline geldi.

İmaj Market’in kuruluş öyküsünü anlatan Asım ve İshak Tungüç kardeşler, ‘Uzun yıllardan bu yana Hanau’da yaşadıklarını ve iş yaşamlarını sürdürdüklerini dile getirdiler.

Asım ve İshak Tungüc kardeşler, ‘El ele vererek çalıştığımız Hanau’ya bir İmaj lazım dedik ve açmayı planladığımız bu yeni mekâna İmaj adını vermeyi uygun gördük. 6 ay gibi kısa bir zamanda, gece gündüz çalışarak Eski Plus´un olduğu yeri alarak burasını A’dan Z’ye yeniledik. Özellikle mesleğimiz olan kasap bölümüne ayrı bir özen gösterdik. 15 metre uzunluğunda bir kasap reyonu yaptık ki müşterilerimiz boydan boya olan reyonda tavuk, et, balık bütün çeşitleri rahatlıkla görüp seçme imkânına sahip olsunlar dedik.

İşletmeci İshak Tungüç, ‘Marketçilik bizim işimiz. Uzun yıllar değişik yerlerde çalıştım. Kasap olarak kendi mekânımızı açmayı yıllardan beri düşünüyordum, nasip bu zamanaymış. Abimle, yeğenlerimizle bir aile marketi kurduk. Çok itinalı bir şekilde çalışıp müşterilerimizi memnun etmek bizim borcumuzdur.

Ay içinde tenzilatlı satışlarımızı el ilanları dağıtarak müşterililerimize duyuruyoruz. İmaj Center’de tabiri caizse yok yok. Başta et reyonu olmak üzere, meyve, sebze, süt ürünleri, kuru gıda reyonları ile birlikte her çeşit taze un mamullerinin de satıldığı İmaj Center’de Pazartesi’nden Cumartesi’ne 08-20:00 saatleri arasında müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz’ diye konuştu. 

Burada, Kalite ve Ucuzluk Bir Arada

Hanau- İmaj Center´de ürünler taze ve kaliteli, fiyatlar ise çok cazip tutulmuş. 

Açılış münasebetiyle düzenlenen indirim kampanyası vatandaşların yüzünü güldürürken, sabah saatlerinde başlayan yoğunluk geç saatlere kadar sürdü.

İndirimlerinin düzenli şeklide devam edeceğini vurgulayan Asım-İshak Tungüç Kardeşler, ‘Biz bu indirimleri hazırladığımız el ilanları ile müşterilerimize duyuruyoruz. Bedel ödemeden, yorulmadan, terlemeden başarıya ulaşmak mümkün olmuyor. Biz de de çok çalışarak bu başarıya ulaştık. Uykusuz çok günlerimiz geçti, bir an açılışa yetiştirelim diye tüm detaylara önem verdik, sonunda başardık. Tungüç Ailesi olarak çok mutluyuz’ dedi.

İshak Tungüc, ‘Et ürünlerimizde -Helal Kesim olmazsa olmazlarımızdandır. Bundan dolayı et ürünlerimizi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile alıyorlar. Ürünlerimiz taze, lezzetli ve sağlığa uygun ortamda vatandaşlarımıza sunulmasına özellikle çok dikkat ediyoruz’ şeklinde konuştu. 

Necdet KARAŞAHİN / HANAU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa liglerinin vazgeçilmez futbolcuları
Avrupa liglerinin vazgeçilmez futbolcuları
"Şok diyetler" ölüm saçıyor