Advert

Frankfurt Fenerbahçeliler Kahvaltıda Buluştu

ALMANYANIN Frankfurt Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu ve üyeleri aileleriyle birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Frankfurt Fenerbahçeliler Kahvaltıda Buluştu
Bu içerik 135 kez okundu.
Advert

 

Frankfurt Sosenheim Saalbau Salonu’ndaki kahvaltıya gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bundan sonra her ay ikinci Pazar günü birlikte kahvaltı yapılması için karar alındı.  Frankfurt  Fenerbahçeliler Derneği’nin üyelerinin tanışması amacıyla düzenlenen etkinlikte, derneğin ayrıca faaliyet planlamaları da yapıldı. 

Arkadaşlık ve dostluklar o erçinleşti 


Frankfurt Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Tunç Çolak yılda bir kez organize ettikleri kahvaltılı buluşmada yaptığı konuşmada, “Derneğimizin yöneticileri , üyeleri ve ailelerinin de katılımıyla güzel bir kahvaltılı buluşma gerçekleştirdik.  Bundan sonra her ay kahvaltıda bir araya gelerek aramızdaki dostluk ve arkadaşlıklarımızı aile ortamında perçinleştirmek hedefindeyiz. Davetimize uyup bizleri yalnız bırakmayarak katılan ve katkıda bulunanlara çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu güzel kahvaltıya sponsorluk veya emeği ile katkıda bulunan yönetimdeki arkadaşlarımız ile özellikle gizli kahramanlarımız hanımlarımıza da çok teşekkür ederim” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü, "Dernek olarak yapacağımız çok işler var. Dernek üyelerimizle beraber önümüzdeki dönemde çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum".

Kahvaltı sonrası birbirleriyle uzun süre sohbetler eden Fenerbahçeliler etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. 

 İsa DEVEÇEKEN/ FRANKFURT. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici "kahraman" oldu
Edibe Sözen’in  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı
Edibe Sözen’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı