Advert

Gaziantep'in En Prestijli Projesi “ICONOVA”, Düsseldorf Evim Türkiye Fuarında'

GAZİANTEP’İN EN PRESTİJLİ PROJESİ “ICONOVA”, EVİM TÜRKİYE FUARINDA!

Gaziantep'in En Prestijli Projesi “ICONOVA”, Düsseldorf Evim Türkiye Fuarında'
Bu içerik 227 kez okundu.
Advert

 

08-10 Şubat 2019 tarihlerinde Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarı, Türk gayrimenkul projelerini Avrupa’da yaşayan Türklerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ziyaretçilerin; Türkiye’deki yeni ve popüler projelerle ilgili detaylı bilgi alabilecekleri, fiyat ve proje karşılaştırmaları yapabilecekleri, Türkiye’de yapılan yatırımların avantajlarını öğrenebilecekleri, her bütçeye uygun iş yeri ve konut projelerini inceleyebilecekleri, devlet güvencesiyle güvenilir yatırımlar yapıp özel kampanyalardan yararlanabilecekleri; Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarına, çok sayıda Türk firması katılıyor.

Bu yıl ilk defa düzenlenen Fuara katılacak firmalar içinde en dikkat çeken projelerden biri; Şireci, Acarsan ve Vakıf GYO ortaklığı ile Gaziantep’te, yapı, konut ve yaşam alanı anlayışına farklı bir soluk getirip; değer katan ICONOVA.

ICONOVA Satış Müdürü Çağlar Kazak, satış ekibinden Mimar Sara Yağız ile birlikte Vakıf GYO’dan Ruhi Konak, Yusuf Caloğlu ve Tülay Öztürk; Messe Düsseldorf Fuar Alanına gelen ziyaretçilerle, ICONOVA’nın eşsiz yaşam olanaklarını ve güvenli yatırım konusundaki avantajlarını paylaşacaklar.

Proje ekibi; muhteşem manzarası, sağlıklı, huzurlu ve aktif sosyal yaşamı ve şehirdeki lokasyonu ile hayatın merkezinde yükselen ICONOVA projesini keşfetmek üzere tüm Avrupalı Türkleri ICONOVA standına bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Google, Avrupa'da
Google, Avrupa'da "arama ve tarayıcı" seçenekleri sunacak