Advert

BU NİŞAN TÖRENİ UZUN YILLAR UNUTULMAYACAK…

Ezgi ile Efkan ‘Bir ömür boyu birlikte olmak için evet’ dediler.

BU NİŞAN TÖRENİ UZUN YILLAR UNUTULMAYACAK…
Bu içerik 404 kez okundu.
Advert

 

Almanya’nın Wüppeltal kentinde uzun yıllardır yaşayan Serpil-Kemal Tişkaya’ın güzel kızları Ezgi, Nil Çelik'in yakışıklı oğulları Efkan ile sonsuza kadar birlikte olmak için ‘Evet’ dediler.

Wüppeltal, Alte Feuer Wache Salonu’nda düzenlenen muhteşem nişan törenine Tişkaya ve Çelik Aileleri başta olmak üzere, Almanya’nın birçok kentinden gelen 200’den fazla konuk katıldı.

Törende tanışma hikâyelerini anlatan genç çift, İlk görüşte aşka hep inandıklarını, karşılaştıkları gün ise bunun bir tesadüf olmadığını, kendileri için doğru insanı bulduklarını hissettiklerini dile getirdiler.

Evliliğe yelken açmak isteyen gençler, anne ve babalarından aldıkları izinlerle aile birlikteliğinin kurulması için ilk adımını düzenledikleri muhteşem nişan töreni ile attılar.

Genç çifte yüzüklerini takan kızın dayısı, Mehmet Toy, nişan töreninin hayırlı olmasını dileyerek, mutlulukları gözlerinden okunan Ezgi-Efkan çiftini ilk kutlayan kişi oldu.

Ezgi’nin anneannesi Nejla Toy & Kuzeni

Ailenin en büyüğü olan Ezgi’nin anneannesi Nejla Toy, bu özel günde yaptığı konuşmada birlik, beraberlik mesajı verdi.

Nejla Toy, ‘Bugün burada gençlerin evlilik için atmış oldukları ilk adımın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Allah’tan bir ömür boyu güzel bir yaşamları olmasını dilerim’ dedi.

Törene katılan misafirlerin müzik eşliğinde eğlendikleri törende, yeni çiftin mutlulukları görülmeye değerdi. Ailelerin gençlerinin eşlik ettikleri genç çift Ezgi ve Efgan da dansları ile geceye ayrı bir renk kattılar.

Gecede, Türk mutfağının zengin kültürüne ait eşsiz lezzetler de davetlilere sunuldu. Gaziantep baklavası ağızları tatlandırırken, nişan törenine ‘Mutluluk’ damgasını vurdu.

Ökkeş TOY - Wüppeltal

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da aşırı sağcıların işlediği suçlar yüksek seviyede
Almanya'da aşırı sağcıların işlediği suçlar yüksek seviyede
'Beyin göçünü tersine çeviren çok meslektaşım var'
'Beyin göçünü tersine çeviren çok meslektaşım var'