Advert

AOK Hessen Almanya´ya gelen ilk kuşağı bu yılda unutmadı!

DRK Bezirksverband Frankfurt am Main e.V. HIWA! bünyesinde toplanan ilk kuşak mensupları ile Necati Suözer gurulu olarak aynı kare içindeler.

AOK Hessen Almanya´ya gelen ilk kuşağı bu yılda unutmadı!
Bu içerik 134 kez okundu.
Advert

 

12 mart 2019 tarihinde Alman Kızıl Haç bünyesinde toplanan ilk kuşak mensuplarını Necati Suözer her yıl olduğu gibi bu yılda yanlız olmadıklarını hissettirdi.

Yasal Sağlık ve Bakım sigortası alanlarında birçok sorularına cevap arayan ilk kuşağın değerli mensuplarına ana dillerinde cevaplar veren Suözer, onlar mutlu olunca, bizde çok mutlu oluyoruz dedi. Yılın büyük bir bölümlerini Türkiye´de geçirmek isteyenlere çok değereli bilgiler sunan Suözer, bu bilgiler ışığında daha doğru kararlar alacaklarını belirtti. Kurum adına etnik pazaralama bökümü sorumlusu olan Suözer, kurumun türkler haricinde İngilizce, İspanyolca konuşan guruplara da  telefonda tercümanlık hizmeti sunduklarını belirtirken, online ortamda AOK Hessen´nin  sunmuş olduğu çok dilli sağlık ve bakım hizmetleri broşürlerinden de kolaylıkla istifade edebileceklerini belirtti. Bunun için https://www.aok.de/pk/hessen/inhalt/foreign-languages/ veya aok.de/hessen/internatıonal/ türkçe, İngilizce, İspanyolca, lehçe ve arapça içerikli online broşürleri görebilirsiniz! DRK bünyesinde çalışan  bayan Yasemin Yazıcı-Muth ve Dr. Hüseyin Akpınar Necatı Suözer´e sunmuş olduğu değerli bilgilerden dolayı çok teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'nın silah ihracatı ilk çeyrekte düştü
Almanya'nın silah ihracatı ilk çeyrekte düştü
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici
Kredi kartını müşterisine veren Türk taksici "kahraman" oldu