GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2019 19:27   Güncelleme : 15-09-2019 19:31

ATFF’den MÜSİAD ziyareti    

ardımcısı Rafet El Roman, Hessen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Muhsin Kıdık’ı ziyaret etti. İşadamı ve Hanau Türkgücü Başkanı Ahmet Deliaslan, Altstadt Otomobil Pazarlama sahibi Fırat Kılınç ,Export-İmport işadamı Mazhar Özelçi ile   Diplom Mühendis Ahmet Kötan’ında hazır bulunduğu  ziyarette ATFF ile MÜSİAD’ın birlikte ortak çalışmalar yapması kararı alındı.

ATFF’den MÜSİAD ziyareti    

  AVRUPA Türk Futbol Federasyonu (ATFF) Genel Baskani Levent Karaca  ve Başkan  Kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Müsiad Hessen Başkanı Muhsin Kıdık,” Birlikte yapılacak etkinliklerle ilk başta genç nesillere yönelik çalışmalar olacak . MÜSİAD Hessen olarak Almanya ve Türkiye’de ticari ve kültürel ilişkileri artırıp üyelerimize yeni yatırımlara zeminler hazırlama ilkemiz. “ dedi.

ATFF’nin Genel Başkanı Levent Karaca ”Amacımız Türk sporunu Avrupa’da daha ileri götürmek, başarısını artırmak, genç nesillerin hem sağlıklı hemde sosyal bireyler olarak yaşadıkları toplumda en iyi yere gelmelerini sağlamak .” dedi. Avrupa’da sağlıklı bir nesil yetişmesini hedeflediklerini vurgulayan  Karaca  “Avrupa Türk sporunun ihtiyaç duyduğu yenilikleri yapmak, Avrupa ve Türkiye arasında başta futbol olmak üzere spor ve kültür alanlarında köprü vasıtası görebilmek maksadımız. Yetenekli futbolcuları Türkiye’ye kazandırmak, Avrupa’da gençlerimizin en iyi kulüpler de yer almasını sağlamaktır. ” diye konuştu.

7 Nisan 2019 tarihinde Türk Futbolu’na katkı vermek için Almanya’nın Frankfurt kentinde kurulan genç bir federasyon olduklarını belirten ATFF’nin Başkan Yardımcısı ünlü müzisyen Rafet El Roman’da Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak amaçlarının  ”Türk sporunu Avrupa’da daha ileri götürmek, başarısını artırmak, genç nesillerin hem sağlıklı hemde sosyal bireyler olarak yaşadıkları toplumda en iyi yere gelmelerini sağlamak .” dedi.

 İsa DEVEÇEKEN/ HANAU

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Frankfurt Başkonsolosluğunun
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Avrupa Olay Gazetesi 87.Sayı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA