GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2019 15:20   Güncelleme : 08-10-2019 15:26

Bu Teknik Sizi Fabrika Ayarlarınıza Döndürüyor

Almanya’nın Herford Bölgesinde yaşayan Neşe Kuzey,  insanların bilinçaltına yolladığı sinyallerle onların problemlerine şifa sunuyor.

Bu Teknik Sizi Fabrika Ayarlarınıza Döndürüyor

 

1974 yılından bu yana Almanya’da yaşayan 3 çocuk annesi Neşe Kuzey yaşadığı zorluklara çözüm ararken tanıştığı Thetahealing Tekniği ile kendisi gibi yardıma ihtiyacı olanlara şifa dağıtıyor.

Almanya’da yaşamanın çocuk büyütmenin verdiği zorluklar karşısında içinde bulunduğu problemlerden depresyonlardan kurtulmak için çözümler ararken THETAHEALİNG’le tanışan ve bu konuda kendini daha da geliştirerek eğitimler almaya başlayan Neşe Hanım şu anda bu alanda birçok sertifikanın sahibi.

İnsanları hayat çerçevelerinde yaşadıkları sorunlardan sıkıntılardan bunalımlardan kurtararak onları şifalandıran Kuzey, sağlık problemi olan derdine derman bulamayan kişileri de bilinçaltına inerek onların vücutlarına verdikleri sinyallerden problemlerini çözüp şifalandırıyor.

Naif ses tonu, dinlendirici ve huzur verici seanslarıyla insanları bambaşka boyutlara götüren Neşe Kuzey, hastalarına benlikleri ile vücutlarını ne kadar tanıdıklarını, kendilerini ne kadar bildiklerini kendilerine birebir ispatlayarak gösteriyor.

Grigori Grabovoi seminerleriyle danışmanlarını şifalandıran Neşe Kuzey, kişinin hem bedensel, hem ruhsal psikolojik hem de sosyal psikolojik anlamda gelişmesi için çok farklı yöntemler kullanıyor. İnsanın kendi iç dünyasında DNA’larıyla kromozom seviyesiyle bağlantı kurarak içindeki sezgileri ile bilgeliği ortaya çıkarıyor.

Dejenere olmuş insan yapısının nasıl Rejenere (Gençleştiğini) seanslar sonrasında birebir şahit oluyorsunuz diyen Kuzey, ‘Bu süreçten sonra kişiler sağlıklı, genç, mutlu istediği başarı ve istediği kariyeri, geliri kazanan kimliklere dönüşüyor. İçsel potansiyelleri ortaya çıkıyor.

İnsanın ilk yaratımındaki deyim yerindeyse fabrika ayarlarına geri dönüyor ve blokajlar çözülüyor yani üzerinizdeki tüm negatif enerjilerden de bu sayede kurtulmuş oluyorsunuz’ diye konuştu.

Hayat kalitemizi daha da yükseltmek daha da sağlıklı dinç ve başarılı yaşamak istiyorsanız neşe hanımla mutlaka buluşmamız gerekiyor. Hepinize kendinizle barışık bir yaşam diliyoruz.

İletişim:0049 (0) 176 231 715 04

 

NELER SÖYLENDİ?
@
DeannaWar 4 ay önce
Hi guys! Rather visit my free adult site! - http://traff3.xvideass.top
Want to see more?
traff3.xvideass.top
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Frankfurt Başkonsolosluğunun
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Avrupa Olay Gazetesi 87.Sayı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA