EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-02-2020 16:34

Başkonsolos Burak Karartı’dan rezidansta davet

Başkonsolos Karartı’dan rezidansta davet TC Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı Türkiye’den Ambiente Fuarı’na gelen Türk İşadamlarını başkonsolosluk rezidansında ağırladı. Konukları selamlayan Başkonsolos Karartı, Türkiye’yi başarıyla temsil ettikleri için işadamlarına teşekkür etti.

Başkonsolos Burak Karartı’dan rezidansta davet

Frankfurt Uluslararası mobilya, dekorasyon, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı "Ambiente 2020" kapılarını ziyaretçilere açtı. Türkiye Cumhurlyeti Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı, Frankfurt’ta 07-11 Şubat 2020 tarihleri arasında sürecek olan Ambiente Fuarına katılan Türk İşadamları ve Türk İşkadınları onuruna başkonsolosluk rezidansında davet verdi . Konuklarını eşi Hikmet Karartı ile rezidansında ağırlayan Başkonsolos Karartı Türk firmaları da diğer ülkeleri kıskandıracak stantlara sahipler ve inovasyon faaliyetlerine çok önem veriyorlar. Yeni ürünler ve tasarımlarla bu fuara katılmanız bizleri burada gururlandırıyorlar “ dedi.

T.C.Frankfurt Ticaret Ataşesi Tansu Günendi ile birlikte konuklarını selamlayn Başkonsolos Karartı, ayrıca Başkonsolosluk olarak Türk firmalarının bu fuarlara güçlü şekilde katılmasından dolayı gurur duyduklarını sözlerine ekledi. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Tahsin Öztiryaki Almanya'nın Frankfurt kentinde, Messe Frankfurt tarafından düzenlenen uluslararası mobilya, dekorasyon, zücaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarında Türkiye güçlü bir şekilde temsil edildiğini söyledi. İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) üyeleri iş adamlarıda davette hazır bulundu.

 

İsa DEVEÇEKEN/ FRANKFURT

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Frankfurt Başkonsolosluğunun
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Avrupa Olay Gazetesi 87.Sayı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA