Advert

Çok sörf yapanlar için maksimal mobil özgürlük:

AY YILDIZ 12 GB’lik Internet Flat’e start veriyor

Çok sörf yapanlar için maksimal mobil özgürlük:
Bu içerik 643 kez okundu.
Advert

AY YILDIZ, Etno sektöründe ilk hizmet sunucusu olarak 12 GB Highspeed-Volüm içeren data paketine start veriyor. Türk-Alman toplumuna cep telefonu hizmetleri sunan AY YILDIZ’ın müşterileri,  1 Şubat tarihinden itibaren sadece 34,99 Euro ödeyerek Internet Flat 12 GB’e aystar Prepaid tarifelerine ek olarak sipariş verebiliyorlar. Yeteri  kadar Highspeed-Sörf volümü içeren bu imkandan, özellikle internette çok sörf yapan ve data tüketimi yüksek uygulamarı kullanan müşteriler faydalanabilecekler.

Yoldayken sorunsuzca YouTube-Videoları seyretmek ya da, en yeni ve en sevilen müzik parçalarını müzik streaming ile bulmak mı? Görüntülü telefonlaşma imkanından faydalanarak aile mensupları ya da, iş ortaklarıyla görüşmek için Skyp’laşmak mı? Nerede ve ne zaman olursa olsun, yaşanan güzel bir olayın resimlerini arkadaşlarla paylaşmak mı? Problem değil, AY YILDIZ’ın yeni 12 GB’lık Highspeed-Volümlü Internet Flat opsiyonu ile bunların hepsini mobil olarak yapmak mümkün. 12 GB’lık data volümüne sahip yeni opsiyon ile Instagram, Snapchat ve benzeri hizmetler için fazlasıyla veri kullanımı imkanı mevcut. Böylelikle ek sipariş verilebilen yeni sörf opsiyonu ile AY YILDIZ müşterileri mobil data kullanımında daha fazla özgürlük yaşayabiliyorlar.

Şimdi daha fazla Highspeed-Data volümü ile online olarak her zaman ve her yerde 

„AY YILDIZ, etno sektöründe taşıdığı öncü niteliğini birkez daha ispatlıyor ve ilk hizmet sunucusu olarak müşterilerine dev 12 GB Highspeed-Volümü içeren Sörf-Opsiyonu sunuyor.“ diyen AY YILDIZ Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Müdürü Philip Stockmann şöyle devam ediyor; „Bundan böyle müşterilerimiz sadece Almanya dahilinde ve Türkiye ile yaptıkları telefon görüşmeleri ile gönderdikleri SMS’lerde cazip tarifelerden faydalanmakla kalmayıp, 12 GB Opsiyonu sayesinde mobil olarak Skyp ya da, FaceTime gibi servislerden faydalanarak Almanya ve ikinci ana vatanlarındaki arkadaşları, akrabaları ve aile fertleri ile irtibatta kalabilecekler. “

aystar ana tarifesine sahip müşteriler, Internet Flat 12 GB opsiyonuna kolayca Online Servis Portali Mein AY YILDIZ üzerinden, AY YILDIZ Prepaid-App üzerinden ya da, ücretsiz 1155 numaralı Servis numarası üzerinden sipariş verebiliyorlar. Opsiyon kullanım süresi aktivasyonundan itibaren 30 gün. Sipariş verilmiş olan  Highspeed-Data volümünün yeterli gelmediği durumlarda, müşteriler esnek olarak ExtraSpeed’e ek sipariş verebiliyorlar. Highspeed-Data volümü, 30 Euro karşılığında yenilenebiliyor ve opsiyonun 30 günlük kullanım süresinden geri kalan günler için tamı tamına 12 GB’lık Highspeed ile sörf yapma imkanına sahip olunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinüzit tedavisi için deniz suyu
Sinüzit tedavisi için deniz suyu
NATO'da tehditlere karşı hızlı cevap hazırlığı
NATO'da tehditlere karşı hızlı cevap hazırlığı