Advert
Advert

Burcu ile Yavuz Mutluluğa Yelken Açtılar

Hanau´un tanınmış simalarından olan Gaziantepli Terzi İrfan Kaya ve Semra Kaya çiftinin oğlu Yavuz ile Dilek ve İsmail Yeşiltaç çiftinin kızı Burcu mutluluğa yelken açtılar.

Burcu ile Yavuz Mutluluğa Yelken Açtılar
Bu içerik 894 kez okundu.
Advert

 

Hanau´un en büyük düğün salonlarından olan Taylan Düğün salonunda, Burcu ve Yavuz çifti, Bine yakın davetlinin katıldığı muhteşem bir tören ile bir ömrü paylaşmaya ‘Evet’ dediler.

Davul Zurna eşliğinde salona giren genç çift arkadaşlarının arasından geçerek geldikleri pistte ilk danslarını yaptılar. Genç damat geline Reşat altın takarak konuklardan büyük alkış aldı.

İrfan Kaya, ‘İki oğlum var ne mutlu bana ve eşime. Allah herkese evlatlarının mutlu günlerini ve mürüvvetlerini göstersin inşallah. Düğünümüze yakın ve uzaktan gelen misafirlerimizi aramızda gördüğümüz için de ayrıca büyük bir sevinç duyduk’ dedi.

Genç çiftler, Burcu ve Yavuz da, hayatlarının en güzel gününde dost ve akrabalarını yanlarında görmekten duydukları mutluluğu dile getirerek, ‘Bizleri yalnız bırakmayan dost ve akrabalarımız iyi ki varlar,  bizim mutluluğumuz onlara da yansısın.

Mutlulukları gözlerinden okunan gençleri biz de "Avrupa Olay Gazetesi” olarak onları candan kutluyor, bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Necdet KARAŞAHİN-HANAU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
On sene sonra faizler yükselirse ne olacak?
On sene sonra faizler yükselirse ne olacak?
İtalya'nın kabul etmediği göçmenler İspanya'ya ulaştı
İtalya'nın kabul etmediği göçmenler İspanya'ya ulaştı