Advert

Vay Sen Misin Ben Olan

İstanbul Meydan Sahnesi, ‘Vay Sen Misin Ben Olan?’ adlı oyun ile Frankfurt yakınlarında yer alan Dietzenbach Kasabası Burgerhaus Salonu’nda tiyatro severlerle buluşmaya geliyor.

Vay Sen Misin Ben Olan
Bu içerik 832 kez okundu.
Advert

 

Kahkaha ve eğlence dolu oyun, bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceğini, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olacağını, iki farklı evlilik üzerinden mizahi bir dille anlatıyor.

Ömer Pınar´ın kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Galip Erdal’ın üstlendiği iki perdelik oyun, aynı rolün bile karakter özellikleri gereği farklı kimliklerle olabileceğini vurguluyor.

Mutlulukla mutluluk, vefa ile hayırsızlık, dürüstlü ile sahtekârlık arasındaki ince çizgiyi gözler önüne seren oyunda Kemal Kuruçay, Deniz Oral, Tüba Erdem, Ece Müderrisoğlu, Kemal Zeydan yer alıyor.

Golden Butterfly organizasyonu kapsamında Dietzenbach Kasabası’na Türkiye’den Tiyatrocuları getiren ve tiyatro sevgisini başarılı bir şekilde taşıyan Yeşim Zorbaz Bilgin, ‘Oyunu, yeni yılda 18 Şubat 2018 tarihinde, Europaplatz 3- 63128 Dietzenbach Burgerhaus Salonu’nda sanatseverlerle buluşturmaya hazırlandıklarını’ söyledi.

(Tarih: 18 Şubat 2018, Yer: Europaplatz 3- 63128 Dietzenbach Burgerhaus Salonu. Oyuna Giriş Saati: 19.00. Bilet ve bilgi almak için Yeşim Zorbaz Bilgin 0163-3011755)

 

Necdet KARAŞAHİN FRANKFURT

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB’de „Ortak Akıl“ buluşması
DİTİB’de „Ortak Akıl“ buluşması
Belçika Başbakanı Michel'den istifa kararı
Belçika Başbakanı Michel'den istifa kararı