Advert

Deniz-Okan Zobo Ailesi’nin Mutlu Günü

Deniz-Okan Zobo ailesinin biricik oğulları Tuna Yiğit, düzenlenen muhteşem sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Deniz-Okan Zobo Ailesi’nin Mutlu Günü
Bu içerik 557 kez okundu.
Advert

 

 

Novan Event Center salonunda seckin davetliler eşliğinde gerçekleşen Deniz -Okan-Zobo´nun çiftinin oğlu Tuna Yiğit´in Sünnet törenine katılan TSM Gönül Dostları Korosu, seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattılar.

Dede Gültekin, Anneanne Selma Ateş, ‘Kalabalık bir sülaleye sahibiz. Bu nedenle nerdeyse her ay bir düğün ya da sünnet töreni yapıyoruz. Bu da bizim için ayrı bir mutluluk vesilesi. Allah böyle mutluluklara ulaşmayı hepimize nasip etsin’ diye konuştular.

Anne Deniz-Baba Okan ise, ‘Allaha, oğlumuz Tuna Yiğit’imizin ilk mürüvvetini bizlere gösterdiği için şükrediyoruz. Çok sevinçliyiz, çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini diliyoruz’ dedi.

Bu güzel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür eden Baba Okan, ‘Tuna Yigit´in ilk mürüvvetinde yanımızda olan bütün aile fertleri ve dostlarımızla gurur duyuyoruz’ dedi.

Necdet Karaşahin 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alman iş adamlarından Türkiye çıkarması
Alman iş adamlarından Türkiye çıkarması
Erkek kısırlık testine Türk damgası
Erkek kısırlık testine Türk damgası