Advert
İyi bayramlar
Sıtkı Palabıyık

İyi bayramlar

Bu içerik 1832 kez okundu.
Advert

RAMAZAN AYININ DÜNYAYA BARIŞ GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Hep birlikte Müslüman âlemi tarafından büyük özlemle beklenen Ramazan Bayramı’na kavuşmuş bulunuyoruz.

Bayramlarımızın, yaşlıların, hastaların, yoksulların ve her çeşit yardıma ihtiyacı olanların hatırlanması ve onların gönüllerinin hoşnut edilmesi bakımından da büyük önemi bulunmaktadır.

Tüm bereketi ile insanlığa mutluluk ve manevi coşkular getiren 11 Ayın Sultanı Ramazan ayını uğurlarken, insanların birbirlerini daha iyi anladıkları, paylaşma ve yardımlaşmaya vesile olan müstesna bir zamanı çok iyi değerlendirdiklerini düşünüyorum.

Barışa, dayanışmaya, kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, insanlar arasında birlik ve beraberliğin artması açısından bu özel günler daha bir önem taşımaktadır. Heyecanı ile tüm yürekleri saran, maneviyatı ile Kutsal Ramazan Ayının aynı zamanda toplumsal değerlerimizin de güçlenmesi açısından da bir fırsat olduğunu unutmamız gerekir.

Karşılıklı saygı ve sevginin, hoşgörünün ve sosyal yardımlaşma duygularının en yoğun olarak yaşandığı bu bayramı milletçe yurtiçinde ve yurt dışında kenetlenerek idrak ediyoruz. 

Gerek anavatanda, gerekse Almanya’da yaşayan sevgili hemşerilerimin, mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlarken, bu kutsal zamanın dünyaya barış, tüm insanların yüreklerine sevgi getirmesini ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Saygılarımla

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Almanya'da 467 Neonazi sırra kadem bastı
Google, Avrupa'da
Google, Avrupa'da "arama ve tarayıcı" seçenekleri sunacak