Ayşe POLAT
Ayşe POLAT
Giriş Tarihi : 15-09-2019 22:51

TÜRK ERKEKLERİ AYRILIĞI KABULLENEMİYOR

 

Bazı zihniyetlere eğitim şart.

Bütün bu yaşanan vahşet tablolarından sonra bu ülkede bıçaklanmayacak, boğazı kesilmeyecek öldürülmeyecek, tecavüze, tacize uğramayacak kadın kalacak mı? diye düşünmeye başladım desem yalan olmaz.

Yetmez mi? Bu kadar akan kan, gözyaşı, kesilen boğaz yetmez mi?

Bunun sonu nereye varacak. Acaba sıra bende mi, ya da komşumda mı, yoksa kızımda mı? Ağlayan sızlayan, öksüz kalan çocuklar yitip giden, yok yere sönen hayatlar yetmez mi?

Artık kızlarımıza nasıl giyineceklerini değil de, erkek çocuklarımıza; tecavüzün, kadını tacizin, şiddetin kötülüğünü, merhametli, sevecen olmanın, kadına sahip çıkmanın önemini öğretmeliyiz.

Biz Avrupalı Türkler olarak ülkemizin bu durumundan son derece rahatsızlık duyuyoruz. Devletimizin bu konuda hassasiyet göstermesine rağmen ülkemizi savunacak kelime maalesef bulamıyoruz.

Devletimizin bu konularda caydırıcı yaptırımları artırmasını, gücünü ve Türk kuruluşlarında yargı etkinliğini arzu ediyoruz.

Bir an önce bu duruma el koymalarını, mağduru koruyan, olayların önüne geçilmesini sağlayacak bir kanun, bir yasa getirilmesini arz ediyoruz.

Türk erkekleri maalesef ayrılığı kabullenemiyorlar.

Cinnet geçiren babalar, ölen anneler, yok olan aileler, bilinçaltı mahvolmuş çocuklar kalıyor geriye ve ülkeyi kan revan götürüyor.

Bizler de Avrupalı Türkler olarak burada ülkemizi savunacak kelime bulamıyoruz ve sessizliğe bürünüyoruz.

Ve ben sözün gittiği yerdeyim...

NELER SÖYLENDİ?
@
DeannaWar 2 hafta önce
Hi guys! Rather visit my free adult site! - http://traff3.xvideass.top
Want to see more?
traff3.xvideass.top
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Frankfurt Başkonsolosluğunun
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Avrupa Olay Gazetesi 87.Sayı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA