TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-01-2019 13:36   Güncelleme : 31-01-2019 13:36

AY YILDIZ müşterileri şimdi ek olarak 1 GB Highspeed volümü elde ediyor

AY YILDIZ’ın mevcut ve yeni müşterileri elde edecekleri ek data volümleri için şimdiden sevinebilirler.

AY YILDIZ müşterileri şimdi ek olarak 1 GB Highspeed volümü elde ediyor

AY YILDIZ müşterileri, 1 Şubat’dan 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya süresi dahilinde kendi seçimlerine bağlı olarak yapacakları her bir Prepaid-Opsiyon[1] siparişi ya da, süre uzatması için ek olarak 1 GB Highspeed-Data volümü elde ediyorlar. Bu kampanyayı özel kılan nokta da: ek 1 GB’lık data volümünün otomatik olarak verilmesi ve müşterinin herhangi bir girişimde bulunmasına gerek olmaması.

Kim AY YILDIZ’ın Smart ya da, İnternet Flat opsiyonlarını tercih ederse, elde edeceği ek 1 GB’lık mobil data volümü ile daha fazla internette sörf yapabilecek, videoları seyredebilecek ya da, beğendiği resimleri Almanya ve Türkiye’deki ailesi, arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Smart-Opsiyonu ya da İnternet-Flat

AY YILDIZ’ın en sevilen Smart opsiyonları, içerdikleri Highspeed İnternet’in yanısıra, telefon görüşmeleri ve SMS için de Flat imkanı sunuyorlar. Sadece bulundukları yerdeki WLAN’a bağımlı kalmak istemeyen müşteriler için AY YILDIZ, ek Highspeed İnternet için çeşitli internet opsiyonları sunuyor. AY YILDIZ müşterilerine internette sörf yapmanın zevkini daha fazla tatmaları için Smart ya da, İnternet-Opsiyonu farketmeksizin, kampanya süresi dahilinde yapacakları her bir opsiyon siparişi ile süre uzatmasına, ek olarak 1 GB Highspeed-Data volümü hediye ediyor.

1 Şubat ile 30 Nisan tarihleri arasındaki kampanya süresi dahilinde, örneğin 9,99 Euro ödeyerek Smart-S opsiyonu için seçimlerini kullanan AY YILDIZ müşterileri, opsiyon dahilinde yer alan 1,5 GB’lık data volümüne ek olarak 1 GB data volümüne daha sahip oluyorlar. AY YILDIZ müşterileri toplam 2,5 GB’lık data volümü ile 21,6 MBit/S’ye kadarlık süratle sörf yapma imkanına sahipler. Ayrıca, Smart S-Opsiyonu ile Telefónica Almanya cep telefonu şebekesinde  telefon ve SMS Flat kullanımının avantajlarından faydalanacaklar. Tüm bu imkanların yanısıra, Almanya’daki bütün cep telefonu şebekeleri ile Türkiye’deki sabit hatlarla yapacakları telefon görüşmeleri için 200 dahil dakikaya sahipler. Türkiye’deki cep telefonları ile yapılacak telefon görüşmeleri için de 20 dahil dakikayı kullanabiliyorlar.

İnternet-Opsiyonu 600 MB için tercihlerini kullanan müşteriler de şimdi sevinebilirler. Kampanya süresi dahilinde yapacakları sadece 4,99 Euro’luk bir ödeme ile 1,6 GB’lık data volümünün sahibi oluyorlar. Başka bir Internet-Flat-Opsiyonu’nu tercih eden diğer müşteriler de ek Highspeed volümlerinin avantajından faydalanabiliyor.

„Bu özel kampanyamız ile Prepaid müşterilerimize daha fazla esneklik ve daha fazla mobil özgürlük sunuyoruz.“ diyen AY YILDIZ Genel Müdürü Thorsten Wagner şöyle devam ediyor; „AY YILDIZ’ın Herşey-İçinde paketleriyle müşterilerimiz Highspeed ile internette sörf, keyifle sonunsuz telefon görüşmeleri yapıp, SMS gönderiyorlar. Özellikle Türk-Alman Toplumu’nda büyük data volümlerine ihtiyaç çok. Böylelikle, Türkiye’deki ailelerle ve arkadaşlar ile irtibatta kalmak, örneğin görüntülü telefon görüşmeleri sayesinde daha da kolay.“

AY YILDIZ Prepaid-Tarifeleri perakende satış noktalarından ve internetten temin edilebiliyor.

AY YILDIZ‘ın Prepaid-Tarifeleri uzman mağazalardan, AY YILDIZ satış ortaklarından ve online olarak şirketin internet sayfalarından temin edilebiliyor. AY YILDIZ müşterileri LTE (4G) dahil olmak üzere 21,6 Mbit/s’ye kadar bir süratle Telefónica Almanya’nın cep telefonu şebekesini kullanabiliyorlar, LTE – Voice over teknolojisinin sunduğu telefon görüşmesi yapma imkanıyla, otomatik olarak ve ek bir ücret ödemeksizin hissedilir derecedeki yüksek ses kalitesinden faydalanabiliyorlar. Sadece Data Flat içeren opsiyonlar için geçerlidir.