YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-04-2019 18:10   Güncelleme : 04-04-2019 18:10

ÜÇ KUŞAK BİR ARADA

“Ahmet Coşkuner 80. yaşını ailesi ile birlikte kutladı”

ÜÇ KUŞAK BİR ARADA

 

Frankfurt Gaziantep Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Dernek İkinci Başkanı Mehmet Coşkuner’in babası Ahmet Coşkuner, 80. Doğum gününü çocukları ve torunları ile birlikte kutladı.

Kendisi için düzenlenen sürpriz doğum günü kutlamasında üç kuşak ile bir araya gelen Ahmet Coşkuner, ‘Bugün 80. yaşın mutluluğunu geniş ailemle birlikte yaşamaktayım. Çocuklarım yanımda, torunlarım yanımda, torunların çocukları yanımda bundan daha güzel dünya ne olabilir ki? Allah her birine zeval vermesin, güzel ömürlere sahip olsunlar. Yaşamları güzel olsun’ diyerek duygularını dile getirdi.

Frankfurt Gaziantep Derneği İkinci Başkanı Mehmet Coşkuner de, ‘Evimizin direği atamız, babamızın yanımızda olmasından çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün babamızın 80.yaşını kutlarken kardeşlerim, yeğenlerim, geniş ailemle birlikte olmanın mutluluğunu kelimelerle tarif etmek mümkün değil. Allah babamızı başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı ve güzel daha güzel yaşamı olur inşallah’ dedi.

Biz de, Avrupa Olay Gazetesi ailesi olarak, Ahmet Coşkuner amcamızın 80. Yaşını kutluyor, Allah‘tan sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam niyaz ediyoruz.