EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-04-2019 22:49   Güncelleme : 29-04-2019 22:49

AY YILDIZ’ın iyileştirilen Prepaid-Opsiyonu ve Türkiye Yaz Kampanyası:

Smart XXL-Opsiyonu derhal geçerli olmak üzere 12 GB Data volümü ile

AY YILDIZ’ın iyileştirilen Prepaid-Opsiyonu ve Türkiye Yaz Kampanyası:

 

 

AY YILDIZ müşterileri için güzel bir yaz olacak: Türk-Alman toplumuna cep telefonu hizmetleri sunan AY YILDIZ 1 Mayıs tarihinden itibaren sürekli olarak Smart XXL-Opsiyonu’nun data volümünü 24,99 Euro‘luk fiyatı aynen kalmak üzere aktüel olarak geçerli olan 7 GB’dan 12 GB’a yükseltiyor. AY YILDIZ buna paralel olarak, 1 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında müşterilerinin Türkiye’deyken mobil telefon görüşmesi ve data kullanımı için iyileştirilmiş tekliflerinden faydalanabilecekleri bu yılki Yaz Kampanyası’na da start veriyor.

„Müşterilerimiz her zaman, aileleri ve arkadaşları ile ister Türkiye’de, isterse Almanya’da bulunsunlar farketmeksizin iletişimde kalmak istiyorlar. İşte tam bu noktada, müşterilerimizin ihtiyaçlarına, geniş data paketleri ve cazip Roaming şartları içeren uygun fiyatlı tarife opsiyonları ile karşılık veriyoruz.“ diyen AY YILDIZ Genel Müdürü Thorsten Wagner şöyle devam ediyor; „Türk-Alman toplumunun bir markası olarak her iki dünyayı da birbirine daha fazla yakınlaştırıyoruz.“

Prepaid’de önemli olay: Smart XXL-Opsiyonu sürekli olarak 12 GB data volümüyle

AY YILDIZ müşterilerinin data tüketiminin giderek artması nedeniyle AY YILDIZ sevilen Prepaid-Opsiyonu Smart XXL’in içerdiği data volümünü daha da genişletiyor: Smart XXL-Opsiyonu‘na (24,99 Euro- 4 haftalığına) sipariş veren müşteriler bugüne kadar opsiyon dahilindeki 7 GB data volümü yerine, şimdi sürekli olarak 12 GB’ın sahibi oluyorlar. Buna paralel olarak opsiyon, Almanya dahilinde (sabit hatlar ve cep telefonları) ve Türkiye’deki sabit hatlar ile yapılacak sınırsız telefon görüşmeleri için Allnet Flat içeriyor. Ayrıca, Türkiye’deki bütün cep telefonu şebekeleri ile yapılacak görüşmeler için 120 dahil dakika da opsiyon dahilinde. Dahil hizmetler, AB-Roaming sayesinde tabii ki Almanya dışındaki diğer AB ülkelerinde de kullanılabiliyor. Örneğin; tatilde ya da, Almanya’dan Türkiye’ye yapılacak seyahat sırasında.

Türkiye Yaz Kampanyası: „Türkei Internet“-Opsiyonları‘nda üç katına kadar fazla data volümü

AY YILDIZ Prepaid müşterilerinin Türkiye’deyken doya doya data volümü kullanabilmeleri amacıyla, bu yıl fiyat aynı kalmak üzere, çok daha fazla data volümü elde ediyorlar. „Türkei Internet M“ siparişi verildiğinde (9,99 Euro - 30 günlüğü; 30.04. tarihine kadar „Türkei Internet 500“ adı altında) kampanya süresi dahilinde data volümü üç katına çıkartılıyor: Buna göre müşteriler normal geçerli 500 MB yerine 1,5 GB data volümünün sahibi oluyorlar. „Türkei Internet L“in data volümü (14,99 Euro – 30 günlüğü; 30.04. tarihine kadar „Türkei Internet 1,5 GB“ adı altında) iki katına çıkarak 1,5 GB‘dan 3 GB’a yükseliyor. Her iki opsiyona, istendiği her zaman tekrar sipariş verilebiliyor. Örneğin; ücretsiz sipariş telefonu 1155 ya da, AY YILDIZ App üzerinden sipariş verilebilir.

Postpaid müşterileri de „Türkei Internet L“ ile (14,99 Euro)  iki katına çıkartılmış data volümlerinden faydalanabiliyorlar ve böylelikle normalde 1,5 GB olan data volümü yerine 3 GB’ın sahibi oluyorlar. Opsiyon kolayca SMS ile („Türkei“ yazılarak 80112’ye gönderilerek) bütün Ay Allnet, Ay Allnet Plus ve Ay Allnet Max sözleşmelerine ek olarak sipariş edilebiliyor. Opsiyona 30 günlük süre sonunda yeniden sipariş vermek mümkün.  Opsiyon otomatik olarak uzatılmıyor.

En iyisi: AY YILDIZ tarafından yapılan geniş çaplı Roaming anlaşması sayesinde, AY YILDIZ müşterileri için Türkiye’deyken AY YILDIZ’ın Mobil olarak telefon görüşme ve data kullanımı fiyatları her şebekede geçerlidir. Herhangi bir şebeke kullanımı mecburiyeti bulunmuyor.

„Türkei Roaming“-Opsiyonu sayesinde ekstra daha uygun fiyatla telefon görüşmeleri

Prepaid ve Postpaid sahibi olan bütün AY YILDIZ müşterilerinin kampanya süresi dahilinde Türkiye tatilleri sırasında hep ulaşılabilir kalmaları amacıyla bütün gelen aramalar ücretsiz. Uyarlama otomatik olarak aktive oluyor.

AY YILDIZ’ın Prepaid müşterileri, „Türkei Roaming“-Opsiyonu ile 5 Euro karşılığında yıl boyunca Türkiye dahilindeki bütün cep telefonu şebekeleri ve sabit hatlar ile ülke içinde ve Almanya ile yapacakları telefon görüşmeleri için 60 dahil dakikaya sahip oluyorlar. Opsiyonun süresi 30 gün olup, istendiği sıklıkta tekrar sipariş verilebiliyor. Teklifin sunulduğu süre dahilinde gelen aramalar opsiyonun dahil dakikalarını azaltmıyor. Postpaid müşterileri dakika başına 9 Cent ödeyerek Türkiye dahilinde ve Türkiye‘den Almanya ile telefon görüşmesi yapabiliyorlar.

Daha fazla bilgi için

AY YILDIZ: im Web
AY YILDIZ: Tarife

AY YILDIZ: Handys & Smartphones