EKONOMİ
Giriş Tarihi : 25-05-2019 18:20   Güncelleme : 25-05-2019 18:26

Offenbach’ın Yeni Starı ‘AutoHaus STAR’ Hizmete Girdi

Gaziantepli İşadamı Ahmet Deliaslan AutoHaus STAR yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

Offenbach’ın Yeni Starı ‘AutoHaus STAR’ Hizmete Girdi

 

Frankfurt’un sayılır iş adamlarından Gaziantepli Ahmet Deliaslan, Wald str 266 Offenbach  adresindeki yeni yerine taşınmanın sevincini yaşıyor.

Almanya’nın Frankfurt kentinde 1992 yılından beri tecrübelerini kariyere taşıyan Gaziantepli İşadamı Ahmet Deliaslan,  ‘AutoHaus STAR olarak yeni adresimizde, her gün yükselen çıtamızla müşterilerimizle daha kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

AutoHaus STAR sahibi Ahmet Deliaslan

Araba sektöründen ilk önceliğimiz güven. 1992 yılından bu yana müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığını memnuniyet ve tercih olarak aldık. Müşterilerimize her zaman her konuda yardımcı oluyoruz’ dedi.

Deliaslan, ‘Yaz demek yurttaşlarımız için izin sezonu demek. İkinci el kaliteli araba almak isteyen vatandaşlarımızı AutoHaus STAR bekliyoruz. Güvenli yolculuk için, doğru araç seçimi çok önemli. Hemşerilerimizin tercih yaparken bu konularda bizden bilgi almalarını öneriyoruz. Uzman danışmanlarımızla hizmetlerindeyiz’ diye konuştu.

Frankfurt Gaziantep Derneği Başkanı Ökkeş TOY & AutoHaus STAR sahibi Ahmet Deliaslan & Frankfurt Gaziantep Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Çoşkuner hayırlı olsun ziyareti yaptılar.