KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-07-2019 14:46   Güncelleme : 02-07-2019 14:54

Su el Roman coşkusu

Frankfurt’un alış veriş merkezi Zeil , Türk modacılarının gösterilerine sahne oldu. Modacı Sevinç Yerli’nin organizesinde yapılan yardım amaçlı etkinlikte mankenlerin defilesi göz kamaştırırken , ünlü şarkıcı Rafet el Roman’ın kızı Su El Roman söylediği şarkılarla geceye neşe katıp unutulmazlaştırdı.

Su el Roman coşkusu

MODACI Sevinç Yerli’nin kadınlara ve çocuklara destek amacıyla oluşturduğu “Joy‘S Women Club”, bu kez geleneksel aylık buluşmasını Frankfurt merkezindeki Kozmetik ürünler mağazası Douglas’ta gerçekleştirdi. Amaçları arasında başta Türk ve Almanlar olmak üzere bayanlar arasında arkadaşlığı dostluğu pekiştirmek olan Joy’s Women Club Platformu Kurucusu Modacı Sevinç Yerli ,” Etkinlikten elde edilen tüm gelirin zihinsel engelli çocuklara eğitim veren Frankfurt Mosaikschule’ye bağışlayacağız.” dedi.

Su büyüledi

Aylık buluşmalara beyaz giysileri ile gelen çoğunluğu Frankfurt ve çevresinden Türk kadınları arasında pembe giysileri ile sahne alan Su El Roman söylediği şarkılarla izleyenleri adeta büyüledi. Ünlü Pop Şarkıcısı Rafet El Roman’ın kızı olan Su, hem güzelliği hemde İngiilzce söylediği şarkılarla süslediği mini konserle gönüllere taht kurup çok beğenildi. Üç kez gecede sahne alan Su çok sayıda hayranlarının birlikte fotoğraf çekilme ve imza isteklerinide kırmadı.

Defile göz kamaştırdı

Frankfurt’un alışveriş merkezi Zeil’daki dünyaca ünlü kozmetik ürünler mağazası Douglas’ın beş katını tıka bas dolduran beş yüzü aşkım ziyaretçilere ayrıca her katta her saat başı gecenin ilerleyen saatlerine kadar defile gösterileride sunuldu. Bir Türk moda ve eğlence gününü andıran etkinlikte ayrıca Almanya’nın ilk şarap üreticisi Ahmet Yıldırım’da Y marka şaraplarını tanıttı.

Chili Bang Bang markası ile kısa sürede Alman moda dünyasında dikkatleri üzerine çeken Sevinç Yerli kadın ve çocuklara destek amacıyla oluşturdukları ‘Joy‘S Women Club Platformu’nun yardım amaçlı etkinliklerini gelecekte de sürdüreceklerini söyledi.

Gelecekten umutlular.

Ünlü Türk Modacı Sevinç Yerli” Aramızda çok güçlü kadınlar var. O kadınlarında çevresindeki kadınlara yardım ederek destekleyeceği projeler olacak . Çevremizde ihtiyacı olan insanlara dokunuşlar olacak . Ayrıca başarılı kadın üyelerimizle söyleşiler yapılacak, uzman kadınlardan koçluk hizmetlerini hayata geçireceğiz “ diyerek gelecekten çok umutlu olduklarını dile getirdi .

isa DEVEÇEKEN/ FRANKFURT.