EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-10-2019 07:05   Güncelleme : 08-10-2019 07:11

Evim Mobilya’dan Bir Halka Daha

Evim Mobilya mağazalar zincirinin üçüncüsünü Offenbach’ta düzenlediği muhteşem bir tören ile açtı.

Evim Mobilya’dan Bir Halka Daha

 

 

Çok sayıda seçkin konuk ve davetli kitlesinin katıldığı açılış töreninin konukları, Türkiye ve Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarının da yakından tanıdığı ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin sevilen oyuncuları Süleyman Yağcılar (Fısfıs İsmail) ile Çaycı Hüseyin rolünde oynayan Alparslan Özmol oldular.

Offenbach Evim Mobilya mağazasının açılışında konuşan Evim Mobilya işletmecisi Şahin Çıkrıkçı, ‘İlk mağazamızı Hanau kentinde açtık. Ardından ikinci yerimizin açılışını Türklerin yoğun olduğu bölgelerden Hessen Eyaleti’nin başkenti Wiesbaden’de gerçekleştirdik. Ürün ve hizmet kalitemize duyulan güvenin yansıması olarak önemli alış veriş merkezi olan ‘KOMM Center’ de bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızı Türk ve Alman dostlarımızla buluşturduk. Gösterilen bu yoğun ilgi bizleri fazlasıyla mutlu etti’ dedi.

Yeni açılan Offenbach Evim Mobilya Mağazası hakkında çeşitli bilgiler veren Çıkrıkçı, ‘KOMM Center’in en büyük yerlerinden olan bu alana kurduğumuz mağazamız 1100 m2 bir alanda bulunmaktadır.

Bir ölümü halı satış yeri, baza yatak, yemek odası, genç odası ve daha birçok çeşidin yer aldığı ürünlerimiz Türkiye’den gelmektedir. Türkiye’de aranan bir marka olan İnegöl Mobilyalarında müşterilerimize çok güzel olanaklar sağlamaktayız. 60 ay sıfır faizle mobilya alma imkânı sunuyoruz. Ayrıca, 200 km uzaklığa kadar ücretsiz nakliyat imkânı tanırken ürünlerimizi hemen teslim ediyoruz. Oysa Alman firmaları en yakın 6-8 hafta veya uzun sürede ürünleri teslim ederken biz yaygın teslimat ağımızla bunu hemen yapıyoruz’ diye konuştu.

Necdet-Hamdiye KARAŞAHİN- OFFENBACH