EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-11-2019 00:27   Güncelleme : 29-11-2019 00:29

BURASI CAFE DEĞİL EV…

Duisburg ‘ta Terras Cafe işletmeciliği yapan Sevilay Öztürk Hanım’ın işine gösterdiği özen ve titizlik mekânı görenlerde bir ev izlenimi yaratıyor.

BURASI CAFE DEĞİL EV…

 

Titizliği ve disiplini ile de dikkatleri çeken Sevilay Hanım’ın yüzünden bir an olsun gülümseme eksik olmazken, müşterilerine restaurant sahibi değil de ev sahipliği yaparak sıcacık bir ev ortamı sunuyor.

Sabah: 08:00, Öğlen: 14:00 saatleri arasında hizmet veren kafenin zengin açık büfesi temizliği ve personelinin seri çalışması gözlerden kaçmıyor.

Ağırlıklı olarak açık büfe kahvaltı sunan Terras Cafe’nin farklı ve zengin içecek çeşitleri, kişiye özel omlet çeşitleri ile sıcacık gözlemelerinin de fiyata dahil olması müşterilerden tam not alıyor.

Özel günlerin (Doğum günü, nikah, kına gecesi vs.) gözde mekanı olan Terras Cafe’nin ücretsiz 500 kişilik park haus hizmeti de mevcuttur. 75 kişilik teras bölümüyle Cafeye adını veren teras bölümü cafe müşterilerine güneşli güzel havalarda eşsiz bir Türkiye havası veriyor.

Kalitesinden ödün vermeyen Sevilay Öztürk Hanım çizgisini değiştirmeden disiplinli bir şekilde hizmet vermekten gurur duyduğunu sözlerine ekliyor.