SİYASET
Giriş Tarihi : 04-01-2020 23:20   Güncelleme : 05-01-2020 12:29

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN MURAT MÜMTAZ GÖK LİSTE 3 / 30

Almanya Würzburg 2020 Belediye Meclisi Seçimlerinde Türk Adayı Murat Mümtaz Gök

 DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN MURAT MÜMTAZ GÖK LİSTE 3 / 30

 

15. Mart 2020 tarihinde Würzburg kentinde Belediye Meclisi Üyeleri yeniden seçilecek.

Bu sefer tüm gözler merakla Adayların arasından Türk kökenli FWG – Freie Wähler Würzburg Adayı ve konsolosluklarca yetkili yeminli Tercüman Murat Mümtaz Gök’e dönmüştür.

Murat Mümtaz Gök 52 yaşında evli iki çocuk babasıdır. Yaşadığı Würzburg’ta her daim milletimizin sıkıntıları ve talepleri ile ilgilenmiştir ve özellikle kent’de mutlu yaşam sürdürmek isteyen, temiz ve güvenilir bir şehirde çocuklarını yetiştirebilmek isteyen, refah ve düzen arayan vatandaşlara kulak vermiştir ve yardımcı olmuştur. Şehirde demokratik ilkelerin ciddiye alınması, yabancılara karşı saygılı davranışların sergilenmesi ve çocuklarımızın okullarda eşit muamele görmesi ile ve yüksek eğitime ilerlemeleri ile ilgilenmiştir ve gereken sosyal savaşı göstermiştir. Alman ve yabancı toplum içerisinde saygın pozisyonda olan Murat Mümtaz Gök her daim yaşadığı kentin sosyal ve ticari alanda gelişmesine ve insanların refaha kavuşmasına yönelik emek ve çaba harcamaktadır.

 

FWG-Würzburg’un ilkeleri temelinden klasik demokratik ilkelere dayanmaktadır, Özgür Oylama Topluluğu (FWG), günümüzde mümkün olan en iyi hükümet biçimi olarak demokrasiye kendini adamıştır. FWG, Federal Almanya Cumhuriyeti Temel Kanunu ve Bavyera Serbest Devleti'nin anayasasına dayanmaktadır. Her türlü radikalizmi reddediyorlar ve demokratik katılımları kısıtlayıcı çabalara karşıdır. Aynı zaman her türlü ayrımcılığa ve yabancı düşmanlığına dur demektedir. Murat Mümtaz Gök Würzburg’ta aşağlayıcı veya dışlayıcı davranışlara tahammül etmemektedir ve her daim sosyal huzur içerisinde ve milletler arası barışçıl bir statüyü koruyan şehir için çalışacaktır.

 

Şehirde insanların refah içerisinde yaşaması için yerel ticaretin güçlendirilmesi gerektiğine inanan Murat Mümtaz Gök el sanatların da özel şekilde geliştirilmesine ihtiyaç olduğuna inanmaktadır.

 

Murat Mümtaz Gök Würzburg’ta faaliyet gösteren Bilim, Kültür ve Sanat kuruluşların da şehirdeki refahın omurgası olduğunu vurgulamakta ve aynı zaman kendisi ‘’KELLER Z87’’ adlı Kültür Merkezinin ikinci başkanlığını sürdürmektedir ve bu ortamda Kültür ve Sanatı önemli katkıda bulunmaktadır.

 

15.Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek seçimlerde ‘’Liste 3/PLatz 30’’ altında bulunan Murat Mümtaz Gök desteğinizi ve oylarınızı saygı ve selamlarıyla beklemektedir.