EKONOMİ
Giriş Tarihi : 16-09-2020 20:45   Güncelleme : 16-09-2020 20:45

AY YILDIZ‘ın yeni 24-Saat-Prepaid-Opsiyonu: 4,99 Euro’ya sipariş verilebilen 10 GB Tagesticket

AY YILDIZ müşterileri, Prepaid data volümlerini kısa süre için büyütmelerine imkan sağlayan, derhal kullanılabilir, yeni bir tarife opsiyonuna kavuştular. Bu yeni opsiyon sayesinde müşteriler, 10 GB içeren yeni AY YILDIZ Tagesticket‘i sadece 4,99 Euro ödemeyle, kullandıkları Prepaid tarifesinde ek olarak sipariş verebiliyorlar. Bu opsiyona tek olarak sipariş verilebiliyor ya da, bütün diğer AY YILDIZ opsiyonlarıyla kombine edilebiliyor. Geçerlilik süresi 24 saat.

AY YILDIZ‘ın yeni 24-Saat-Prepaid-Opsiyonu: 4,99 Euro’ya sipariş verilebilen 10 GB Tagesticket

 

Hayattaki özel anlar için

AY YILDIZ müşterileri, 10 GB Tagesticket ile sahip oldukları Prepaid opsiyonunun data volümünün yetersiz kaldığı, hayatın önemli dakikaları için ideal bir opsiyona sahip oluyorlar. Doğum günü olan bir aile ferdi ya da, memleketteki bir arkadaş ile uzun sürecek görüntülü telefon görüşmesi yapmak, heyecanlı bir televizyon yayını ya da, spor karşılaşması izlemek için, verilecek Tagesticket siparişi ile, müşteriler için kısa süreli olarak data volümlerini büyütüp, hiç bir şeyi kaçırmama olanağı doğuyor. Kolayca, uygun fiyatlı 10 GB Tagesticket’e sipariş verip, sorunsuzca sörf yapma keyfini çıkartma imkanı.

Tagesticket’in tüketilmesinden sonra, sipariş verilmiş olan Smart ya da Internet Opsiyonuyla internette sörf yapmaya devam

10 GB Tagesticket, 24 saatlik kullanım süresi sonunda otomatik olarak son buluyor. Opsiyon kullanım süresi dolmadan 10 GB’lık data volümü tüketilirse, AY YILDIZ müşterileri sipariş vermiş oldukları Smart ya da, Internet Opsiyonu (28 günlük kullanım süresi) ile ve bu opsiyonların data volümleriyle internette sörf yapmaya devam edebiliyorlar. Bütün müşteriler, 10 GB Tagesticket’in data volümü yüzde 80 ve yüzde 100 tüketildiği zaman, gerekli bilgileri kendilerine gönderilen SMS ile alıyorlar.

AY YILDIZ müşterileri, tabii ki istedikleri zaman Tagesticket’e tekrar sipariş verip, 24 saat boyunca kullanmaları için 10 GB data volümünün sahibi oluyorlar.

Prepaid opsiyonuna sipariş vermemiş müşteriler için entegre edilmiş Masraftan Korunma Fonksiyonu

Kullanmakta oldukları herhangi bir Prepaid opsiyonu bulunmayan bütün müşteriler için, 10 GB’lık data volümünün tüketilmesinden sonra otomatik olarak Masraftan Korunma Fonksiyonu devreye giriyor. Bu fonksiyon, 24 saatlik kullanım süresi bitene kadar daha fazla data kullanımını engelliyor. Böylelikle, AY YILDIZ müşterileri için ek masraf oluşmasının önüne geçiliyor. Buna rağmen internette sörf yapmaya devam etmek isteyen müşteriler, istedikleri zaman manuel olarak AY YILDIZ App, Müşteri Hizmetleri (1155) ya da, „Mein AY YILDIZ“ üzerinden Masraftan Korunma Fonksiyonu‘nu iptal edebiliyorlar. Fiyat, aystar ana tarifesi gereğince 29 Cent/MB olarak hesaplanıyor. Müşteriler ayrıca Smart ya da, Internet opsiyonuna ek sipariş vererek bu opsiyonların şartlarıyla internette sörf yapma imkanına da sahipler.

Daha fazla Bilgi

AY YILDIZ: Web‘de
AY YILDIZ: Tarife
AY YILDIZ: Handys & Smartphones