DÜNYA
Giriş Tarihi : 28-09-2020 18:42   Güncelleme : 28-09-2020 18:46

BİZ OLMAK’ HEPİMİZE ÇOK ŞEY KATACAK

Freisingli esnaf iş adamları düzenledikleri buluşmada, gündemdeki önemli konuları ele aldılar.

BİZ OLMAK’ HEPİMİZE ÇOK ŞEY KATACAK

 

Buluşmada Avrupa’da yaşayan Türklerin sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini de değerlendiren iş adamları ve gazetecilerin yer aldığı grup, Frankfurt Gaziantepliler Dernek Başkanı Ökkeş Toy’un son kitabı olan Biz Olmak adlı kitaba da değerlendirmelerinde yer verdiler.

Freising’de tanınan ve sevilen Araştırmacı Gazeteci Şaban Turhal, ‘Frankfurt Gaziantepliler Dernek Başkanımız Ökkeş Toy’un, Biz Olmak kitabını aldık. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin kültürüne, köklerine bağlı olarak hazırlanmaları, yetişmeleri için biz ebeveynlere düşen görevleri hatırlattığı ve önemli tavsiyelerde bulunduğu bu özel kitabı,  zevkle seve seve okuyacağım’ dedi.

Bayern Eyaleti’nde Moosburg’da yaşayan Gaziantepliler olarak Ökkeş Toy Başkanı destekliyoruz. Moosburg Kasabası’nda yaşayan Gaziantepliler Başkanın yeni kitabı olan Biz Olmak’ı aldılar.

Herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı, herkesin kendisine bir şeyler katacağı Biz Olmak kitabını Almanya’da ve Avrupa’da yaşayan Gaziantepliler başta olmak üzere tüm Türklere tavsiye ediyorum. Ökkeş Toy Başkan’a Gaziantepliler olarak başarılar dileriz’ diye konuştu.

Turan Kaya /Münih