EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-10-2020 23:49   Güncelleme : 08-10-2020 00:04

AZMİN BAŞARI ÖYKÜSÜ; İSMET DEMİRHAN

Başarının asla tesadüf olmadığını dile getiren İsmet Demirhan, Almanya’da 35 yıldır çalıştığı sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

AZMİN BAŞARI ÖYKÜSÜ; İSMET DEMİRHAN

 

1980 yılında Almanya'ya gelerek Elita Titan çatı firma ile sektörle tanışan Demirhan,  Dünyaca ünlü Haushalt Ware Zepter firmasının Avrupa ve Türkiye temsilciliğini yaptığı sektörde haklı bir üne sahip.

Kendi aile şirketini kurarak oğlu Ömer Demirhan ve Kızı Özlem Aydemir'i yanına alan İsmet Demirhan, işindeki başarısının yanı sıra ailesi ile kurduğu güçlü bağ ile örnek bir baba olduğunu herkese kanıtlıyor.

İsmet Demirhan, gündeme bomba gibi oturan corona virüsün yarattığı durağanlığa rağmen, temsilciliğini yaptığı Zepter firmasının markasını taşıyan hava temizleme filtresi ile birçok yeni ürünü satışa sundu.

Ekonomik krizin ve işsizliğin birçok ülkeyi olumsuz etkilediği şu günlerde, maaş ve araç hediyesi ile kendi ekibini kuran Demirhan, başarının tesadüf olmadığını göstermiş oldu.

 

BABALARINI ÖRNEK ALIYORLAR

Örnek bir baba olarak çocuklarını da işine ortak eden Demirhan’ın oğlu Ömer Demirhan da Bayer firmasında yürüttüğü Kimyager Mühendislik görevini bırakarak babasının sağ kolu olup bu yolda ona büyük destek veriyor.

Kızı Özlem Aydemir de, sosyal medya ağında adını E-Butik koyduğu sitesinde unutulmuş el sanatlarını gün yüzüne çıkarmayı hedefliyor. Birçok ünlünün de kullandığı markaları ve usta ellerden almış olduğu el sanatı ürünleri özgün yöntemde tasarlayarak hizmete sunuyor.

Alanlarında gösterdikleri başarılı performans ve çabaları ile babalarının yolunda olduklarını gösteren Ömer Demirhan ve Özlem Aydemir, başarının tesadüf olmadığının canlı şahitleri oldular.