DÜNYA
Giriş Tarihi : 02-01-2021 20:22   Güncelleme : 02-01-2021 21:06

ALKIŞLAR ÖZEL DEVA HASTANESİ EKİBİNE

Almanya’dan memleketi Gaziantep’e izine gelen İş insanı Ufuk Aşıkoğlu, yakalandığı Covid 19 hastalığı ile mücadele sürecinde yaşadıklarını muhabirliğini yaptığı Avrupa Olay Gazetesi okurlarına anlattı.

ALKIŞLAR ÖZEL DEVA HASTANESİ EKİBİNE

 

Geçtiğimiz hafta yakalandığı Covid 19 hastalığı tedavi sürecinde yaşadığı hayati tehlikeyi Özel Deva Hastanesi Dâhiliye Uzmanı Dr. Murat Polat ile ekibinin özverili çalışması sayesinde atlattığını belirten Ufuk Aşıkoğlu, ‘Basit bir üst solunum yolu enfeksiyonu benzeri belirtileri ile başvurduğum Özel Deva Hastanesi personellerinin dikkati ve özeni sayesinde Covid 19 hastalığına yakalandığımı öğrendiğimde korkmadım desem yalan olur. Tedavimi başından itibaren titizlikle sürdüren Dâhiliye Uzmanı Dr. Murat Polat ve ekibinin tedavi sürecini bilinçli ve titiz yönetmeleri sayesinde bugün hayattayım desem yeridir’ dedi.

 ‘Tedavinin başarısının büyük bölümünün tedaviyi veren ekibe ait olduğunu, hastanın sağlık geçmişinin iyi bilinmesinin buna göre ilaçların ve bir tedavi programının uygulanmasının önemli olduğunu’ ifade eden Aşıkoğlu, ‘Özel Deva Hastanesi Covid servisine geldiğimde çok kötü öksürüğün yanı sıra ateş, tat ve koku alma problemim vardı. Covid neredeyse böbreklerime kadar inmişti. Allah razı olsun Uzman Dr. Murat Polat ve ekibi sayesinde bu gün değerlerim yavaş yavaş yerine geliyor. İlgi ve alakalarından dolayı Özel Deva Hastanesi’ne ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum ’dedi.

Gaziantepli iş adamı Ufuk Aşıkoğlu

Ufuk Aşıkoğlu’nun tedavi süreci hakkında bilgi veren Özel Deva Hastanesi Uzman Dr. Murat Polat, ‘Hastanemizi Covid belirtileri ile gelen Ufuk Aşıkoğlu, yapmış olduğumuz tüm tedaviye cevap verdi. Ekibimizle birlikte tüm hastalarımıza yapmış olduğumuz tedavinin başarılı olması ve hastalarımızın iyileşerek aramızdan ayrılmasının mutluluğunu ekip olarak hep birlikte yaşıyoruz. Diliyorum Ufuk Beyi de en kısa zamanda taburcu edeceğiz’ diye konuştu.

Gaziantepli iş adamı Ufuk Aşıkoğlu, tedavi sürecinde kendisini arayarak ve mesaj göndererek yalnız bırakmayan tüm sevenlerine teşekkür etti.