EĞİTİM
Giriş Tarihi : 10-05-2021 22:40   Güncelleme : 10-05-2021 22:40

ELBİM KURSLARI YENİ BAŞARILARA İMZA ATIYOR

ELBİM Aile Birleşimi A1 Almanca kursuna katılan kişiler aldıkları eğitim sonunda A1 Vizesi alarak Almanya’ya gidebiliyorlar. 

ELBİM KURSLARI YENİ BAŞARILARA İMZA ATIYOR

 

Almanya’ya giden bu kişilerin oturum alabilmeleri için gerekli olan A2 ve B1seviyesinde dil bildiklerini gösterir belgeyi almak ELBİM Kursları ile çok kolay.

ELBİM yetkilileri yaptıkları açıklamada, ‘Almanya ya aile birleşimi ile gidenlerin oturum izni alabilmek için ihtiyaçları olan A2-B1 eğitimi uzaktan Canlı Ders ELBİM Kurslarımız tarafından verilmektedir.

Eğitiminizi ELBİM kurslarından alın, sınava Almanya’da girin. Uzaktan eğitim ile Almanya'dan eğitimlerini alan kursiyerlerimiz A2-B1 seviyelerini başarı ile tamamlamaya başlamışlardır’ ifadelerine yer verildi.

Yetkililer, ‘A2-B1 eğitimleri Online eğitim ile ELBİM Kursları tarafından Almanya’daki evinize kadar gelmektedir. Eğitmenlerimiz anadil (Almanca) kullanıcısı olup Goethe Enstitüsü’nden C2 dil sertifikalı kişilerdir.

Aldığınız eğitim ve A1 vizesi ile Almanya'ya gittikten sonra oturum alabilmeniz için A2 ve B1 seviyesinde dil eğitimini bildiğiniz alıştığınız öğretmenlerle devam edebilir, online eğitiminizin sonunda Almanya'da sertifika sınavına girerek sertifikanızı alabilir, alacağınız sertifika ile de oturum elde edebilirsiniz.

İkamet yasası ile ilgili, Almanya’daki eşin yanına gitmek isteyen kişiler, Almanca A1 sertifikasıyla basit düzeyde dil yeterliliklerini belgelemek durumundalar.

Almanya’ya gelecek olan kişilerin, toplumsal hayata iletişimsel olarak daha çabuk adapte olmalarını sağlamaktır’ diye bilgi verdiler.

ELBİM Eğitim Kurumları, ikamet yasasında yapılan dil yeterliliği ibraz zorunluluğu ile ilgili değişikliklerden itibaren (2007), Almanya Aile Birleşimi Sınavlarına binlerce kişiyi hazırlamış; bu kişiler sertifika sınavlarında başarı sağlamış ve ailelerine kavuşmuştur.

www.elbim.com.tr

GSM: :   +90 505 803 22 22
Telefon: : +90 342 221 12 12

 

 

.