EKONOMİ
Giriş Tarihi : 25-05-2021 11:15   Güncelleme : 25-05-2021 11:24

SunExpress, bu yaz Avrupa’dan Anadolu’ya uçuş ağını genişletiyor

Dünyanın en iyi tatil hava yollarından biri olan SunExpress, 2021 yaz sezonunda Anadolu şehirlerine düzenleyeceği uçuş ağına beş yeni destinasyon ekliyor. Hava yolu, bu yaz uçuş ağına dahil ettiği yeni destinasyonlarla beraber, Avrupa’nın 16 kentini Anadolu’daki 13 şehirle aktarmasız uçuşlarla bağlayacak.

 SunExpress, bu yaz Avrupa’dan Anadolu’ya uçuş ağını genişletiyor

 

 

 

 

 

 

Avrupa ile Anadolu’nun birçok kenti arasında en fazla direkt seferler sunan hava yolu SunExpress, 2021 yaz sezonuyla birlikte uçuş ağına beş yeni rota ekledi:

      BRÜKSEL               DÜSSELDORF               FRANKFURT

Brüksel

Düsseldorf

Frankfurt

Eskişehir Yeni

Eskişehir Yeni

Malatya Yeni

 

 Hatay Yeni

 

 

Zonguldak Yeni

 

Anadolu şehirlerinden Avrupa’ya en çok sefer sunan havayolu SunExpress, 2021 yazı uçuş programı kapsamında Mayıs ayı ortası itibarıyla Düsseldorf’tan Zonguldak’a uçuş düzenlemeye başlamıştı. Haziran sonu itibarıyla ise bu Avrupa kentinden Eskişehir’e ve Hatay’a haftada bir kez sefer düzenlemeye başlayacak. SunExpress’in Brüksel – Eskişehir seferleri ise haftada 3 ve Frankfurt – Malatya seferleri ise haftada 1 kez düzenlenecek.

 

Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki toplamda 9 nokta ile 13 Anadolu şehri arasında doğrudan bağlantı sunan hava yolu ayrıca, Amsterdam, Brüksel, Londra, Paris, Stockholm ve Kopenhag gibi çeşitli Avrupa başkentlerinden Anadolu’daki birçok destinasyona direkt uçuş düzenliyor.

 

SunExpress misafirleri, sunexpress.com web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek SunExpress’in cazip yaz sezonu tekliflerini inceleyebilirler.