EĞİTİM
Giriş Tarihi : 03-06-2021 00:09   Güncelleme : 03-06-2021 00:14

ONLİNE EĞİTİMDE ELBİM FARKI

2020 yılına damgasını vuran Kovid-19 salgını eğitimden ticarete, sosyal hayattan eğlenceye kadar hemen hemen hayatın bütün alanlarını etkiledi.

ONLİNE EĞİTİMDE ELBİM FARKI

 

Bu süreçten etkilenen alanların başında gelen eğitim sektörünün başarılı temsilcilerinden ELBİM Dil Kursları yetkilileri online eğitimin önemine değinerek, ‘Salgının dönüşüme uğrattığı alanların başında da hiç kuşkusuz eğitim alanı geliyor. Yüz yüze eğitimin kaldırıldığı dönemde, sadece örgün eğitimde değil iş veya kişisel gelişim için dil kurslarına yönelen kişiler de eğitimlerine devam edebilmek için büyük oranda online eğitime yöneldi.

Dolayısıyla; eğitim almak isteyen fakat mekân, zaman sınırlamalara sahip kişiler, teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan “Uzaktan Eğitim” programlarına rağbet göstermeye başladıklarını’ dile getirdiler.

HİÇBİR BAHANE ELBİM’DE BAŞARIYA ENGEL DEĞİLDİR

ELBİM yetkilileri ayrıca, ‘Birbirinden farklı nedenlerle tercih edilen uzaktan eğitimin önemli hale geldiği günümüzde, uzaktan eğitimde başarıya etki eden kursiyerler uzaktan eğitim ardından girdikleri sınav sonunda sertifikalarını alarak başarı sağlamıştır.

Gelecekteki hayatlarına yön verecek başlangıçlar yapan ve ELBİM Online Almanca kurslarını tercih eden kursiyerler uzaktan eğitim ile başarıya ulaşıyorlar.

ELBİM Kurslarında Online eğitim gören kursiyerlerimiz başarılarını Almanca A1 Vize sınavında göstermiş olup %100’lük başarı sağlamıştır.

Hiçbir bahane ELBİM’de başarıya engel değildir’ diye konuştular.

 

www.elbim.com.tr

GSM: :   +90 505 803 22 22
Telefon: : +90 342 221 12 12