EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-06-2021 10:56   Güncelleme : 30-06-2021 11:01

ELBİM DE ONLİNE EĞİTİMDE YÜZLER GÜLÜYOR

2007 yılında çıkan yasayla Almanca Aile Birleşimi Kursu’nu başlatarak bugünlere ulaşan binlerce öğrencimizin mutluluğunu paylaşıyoruz.

ELBİM DE ONLİNE EĞİTİMDE YÜZLER GÜLÜYOR

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele de ELBİM Eğitim Kurumları düzenlediği Online Eğitimlerle fark yaratmaya devam ediyor.

Online Eğitim alan kursiyerlerimiz Almanca A1 Vize Sınavında elde ettikleri başarıyla Hiçbir Engel Başarı karşısında duramaz dedirttiler. ELBİM Kursiyerleri Online Eğitimler ile sertifikalarını almanın mutluluğunu yaşarlarken, ELBİ Ailesine teşekkürlerini iletmeyi unutmadılar.

Kursiyerler Ne Dediler?

Mehmet; Her yönden çok iyi bir kurum. Hele ki pandemi döneminde düzenledikleri Online Eğitim Programlarına çok güvenebilirsiniz. Öğretmenlerinin de anlatımı yakından ilgisi çok iyi. Süpersiniz ELBİM Ailesi.

Seda; En güvenilir kurs.  Online Eğitimde çok profesyoneller,  çalışan arkadaşlar o kadar kibarlar ve her konuda o kadar yardımcı oluyorlar ki her şey mükemmel. Kurucusu, idari kadrosu, ders programı, öğretmen kadrosu çok başarılı. Yılların emeği ve deneyimi ile eğitimde kalitenin adresi ELBİM.

Ayşe; Tüm herkese ELBİM kurslarını tavsiye ediyorum.  Almanca Aile Birleşimi Sınavımı kazandım. Emeği geçen hocalarıma, yönetime teşekkür ederim.

Özge; 15 günde Almanca eğitimimi tamamlayıp sınavı kazandım. Gerçekten çok başarılı ve ilgili bir kurs. Covid-19 önlemleri gerçekten muhteşem, kesinlikle tavsiye ederim.

ELBİM Ailesi olarak; 31 yıldır Türkiye’de binlerce öğrenciyi sevdikleri ile kavuşturmanın mutluluğunu yaşarken, bu zor günlerde Online eğitim de fark yaratarak kursiyerlerimizi hayallerine kavuşturduk.

Bize güvenen, Almanya‘daki öğrenci ailelerine, kursiyerlere teşekkür eder emeği geçen öğretmenlerimize idari kadromuzu kutlarız.

Telefon: 0090 342 221 12 12

www.elbim.com.tr