YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-12-2021 00:07   Güncelleme : 22-12-2021 00:18

2021 Yılının Dillere Destan Düğünü

“Gizem ve Gürcan yeni yıla dillere destan bir düğün ile girdiler”

2021 Yılının Dillere Destan Düğünü

 

Güleç Ailesinin oğulları Gürcan ile Karakuş Ailesinin kızları Gizem muhteşem bir düğün töreni ile evliliğe ilk adımlarını attılar.

Almanya’da doğup büyüyen Aliye ve Gazi Güleç ailesinin oğulları Gürcan ile Ulviye ve Nurettin Karakuş ailesinin kızları Gizem, Frankfurt yakınlarında Hattersheim’deki Mein Palace Düğün Salonu’nda yapılan dillere destan düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Frankfurt bölgesinin en güzel düğün salonları arasında en çok tercih edilen mekân olan Mein Palace Düğün Salonu, genç çiftin birlikte yürüme kararlarına şahitlik etti.

Gizem ile Gürcan 3 yıl önce Göethe Üniversitesinde okul sıralarında birbirlerini tanıdıktan sonra ailelerinin de onayını alan genç çift bir yıllık nişanlılık döneminin ardından düzenlenen muhteşem düğün töreni ile mutluluğa yelken açtılar.

Gece´ye seslendirdikleri kıvrak şarkılarıyla renk katan Mercanlar Orkestrası üyeleri yoğun alkış aldılar. Sürpriz olarak geceye katılan Roman sanatçılar da dansları ile konuklara ulutulmaz bir gece yaşattılar.

Misafirler, ‘Gizem ile Gürcan’ın düğünlerinin 2021 yılının en güzel düğünü olduğunu, Güleç ailesinin hiç bir şeyden kaçınmadıklarını, dört dörtlük bir düğün yaptıklarını ifade ederek, genç çiftin hayat boyu mutluluk içinde yaşamalarını dilediklerini’ ifade ettiler.

Necdet-Hamdiye Karaşahin- Hattersheim