EKONOMİ
Giriş Tarihi : 20-03-2022 23:04   Güncelleme : 20-03-2022 23:09

ALMANYA’DAKİ TÜRK SEYAHAT ACENTALARI İZMİR’DE BULUŞTULAR

Almanya’nın farklı kentlerinde çalışmalarını sürdüren 100‘ün üzerinde Türk Seyahat Acentesi ve Merkezi Hamburg’da bulunan Global Travel Servis (gts) firmasının yetkilileriyle birlikte Almanya Pandora GmbH’nın çalışanları İzmir Gaziemir’deki Pandora A.Ş. plazanın açılışında bir araya geldiler.

ALMANYA’DAKİ TÜRK SEYAHAT ACENTALARI İZMİR’DE BULUŞTULAR

 

 

Uluslararası bir marka olan Pandora plazanın açılışı törenine Pandora Car Hire Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Akbay, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Almanya Pandora Genel Müdürü Onur Sadıç, Merkezi Hamburg’da bulunan Global Travel Servis Genel Müdürü Rırdvan Murteza açılışda kısa birer konuşma yaparlarken İzmir Valisi Yavuz Selim Köşker de açılışa mesajla katıldı.

Pandora A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Akbay, ‘Pandora Car Hire olarak hedefimiz, Türkiye genelinde 5 bine yakın aracımızla ülkemize gelen misafirlerimizin ekonomik, konforlu ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilmelerine yardımcı olmaktır. Dünyamızın zor süreçlerden geçtiği bu günlerde ülkemize döviz girdisi sağlamaya, istihdam yaratmaya, müşterilerimize tecrübeli personellerimiz ve yeni araçlarımızla 7/24 kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz‘‘ dedi.

Akbay, ‘Türkiye'nin 25 kiralama noktasında hizmet veren Pandora Car Hire firması olarak hedefimiz 40 şehir ve 100 kiralama noktasında hizmet vermektir. Türkiye'nin hızla gelişen sektörü olan araç kiralamada ilk akla gelen isimlerinden biri olduğumuzun bilinmesini sağlamak, aynı zamanda en uygun fiyatlı ve kaliteli araç kiralamayı herkes için erişilebilir kılmanın prensibimiz olduğunu göstermek istiyoruz‘‘ diye konuştu.

Almanya Pandora GmbH Genel Müdürü Onur Sadıç, ‘‘Pandora Rent A Car olarak hedefimiz, ülkemizin tamamını saran hizmet ağımızı yurt dışında ikamet eden vatandaşlarımızla buluşturmaktır. Dünya standartlarında sunduğumuz araç kiralama hizmetleri ile her zaman yeniliği, yüksek müşteri memnuniyetini ve sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz‘‘ dedi.

ARAÇ KİRALAMANIN KOLAY YOLU

Pandora şirketin sloganının "Araç kiralamanın kolay yolu" olduğunu belirten Sadıç, ‘Kredi kartsız ve full kasko olarak yeni araçlarımızla sizi buluşturuyoruz. Güler yüzlü ve cana yakın çalışma arkadaşlarımız kurduğumuz yeni araç filomuzla hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Artık araç kiralamadan kaynaklanan sorunlar pandora ile kalmayacaktır‘‘ dedi.

Açılışa katılan Almanya’daki Türk seyahat ofislerinden bazılarının yetkilileri de, ‘Korona kuralları nedeniyle geçtiğimiz senelerde Almanya‘dan ülkemize yeterince turist gönderemedik. Korona kurallarının hafiflemesiyle birlikte çok sayıda turisti ülkemize gönderebileceğimiz günler gelmekte.

Bünyesinde farklı markalardan 2 bine yakın kiralık araç bulunduran, Almanya‘da pandora Gmbh isimli şubesi bulunan Pandora Car Hire sayesinde müşterilerimizin araç kiralamada karşılaşacakları sorunları artık ortadan kaldıracağız dediler.

Açılışa, Pandora A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Akbay, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, İzmir Emniyet Müdürü Serdar Şenyurt, Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Demir, Pandora Başkan Yardımcısı Gökhan Akbay, Pandora Car Hire Ortakları Ömer Irmak, Edip Özdemir, Pandora Halkla İlişkiler ve Operasyon Müdürü İlknur İstine ile Almanya Pandora GmbH Genel Müdürü Onur Sadıç, Kuzey Almanya Pandora Sorumlusu Ferhat Oral, Global Travel Servis(GTS) Genel Müdürü Rıdvan Murteza, Serkan Yıldız, GTS Türkiye Genel Müdürü Bahadır Gerçek, GTS Ege Bölgesi Hotelleri Anlaşma Müdürü Orçun, Almanya’daki Türk Seyahat Acenteleri yetkilileri ile çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri katıldı.

Pandorama ile ilgili geniş bilgi için: www.pandoracarhire.com.tr veya www.pandorarentacar.de

İlhan Baba-İzmir

Ökkeş TOYÖkkeş TOY