EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-04-2022 22:22

ELBİM KURSİYERLERİNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI

ELBİM Dil Kursu öğrencilerinden yüzde yüzlük başarı. ELBİM Kursiyerleri         1 ayda 2 sertifika heyecanı yaşadılar.…

ELBİM KURSİYERLERİNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI

 

 

Almanca Aile Birleşimi Sınavına giren 52 ELBİM Dil Kursiyerinin tamamı, girdikleri sınavda başarı sağladılar.1 ayda içerisinde düzenlenen sertifika sınavına katılan 2 farklı grubun %100’lük başarısı kursiyerlerin ve ELBİM Ailesinin göğsünü kabarttı. Sınavı başarı ile geçen 52 kursiyer sertifikalarına kavuştular.

Kursiyerler sertifikalarını ELBİM kurs merkezinde düzenlenen törenle, başarılarında en büyük pay sahibi olan öğretmenlerinin ellerinden aldılar.

Gaziantep’te ve bölgesinde verdiği yabancı dil eğitimi ile adından övgüyle söz ettiren ELBİM Dil Kursları, yurt dışındaki ailelerine kavuşmak için dil eğitimi almak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

ELBİM Dil Kursu Genel Müdürü Murat Özkısacık, ‘Sınava giren 52 öğrenciden 52 ’sinin de sınavı kazanarak büyük bir başarıya imza attıklarını ve yurt dışında bulunan ailelerine kavuşmak için en büyük adım olan Aile Birleşim Sertifikasını almaya hak kazandıklarını’ söyledi.

Özkısacık, ‘Gösterdikleri üstün gayret ve elde ettikleri başarılarından dolayı tüm öğrencilerini kutlayarak, yurt dışındaki hayatlarında da bu başarının devam etmesini dilediğini’ ifade etti.

Sertifikalarını dil öğretmenlerinin ellerinden alan kursiyerlerin ise son derece mutlu oldukları gözlendi.

Ökkeş TOYÖkkeş TOY