EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-05-2022 16:21

ÇOCUKLAR BABA MESLEĞİNİ GURURLA YAŞATIYORLAR

Hanau yakınlarında TNG Elektrotechnik firması kuruluşunun 6. yılını muhteşem bir organizasyon ile kutladı.

ÇOCUKLAR BABA MESLEĞİNİ GURURLA YAŞATIYORLAR

 

Firma partnerleri, Müsteri, eş ve dostları ile birlikte muhteşem bir kutlama yapan TNG Elektrotechnik, Meister Muhammed ve Ahmed Tungüç kardeşleri, tek tek karşıladıkları misafirleri tarafindan tebrik edildiler.

TNG Elektrotechnik Firması’nın kuruluşunun 6. yılı dolayısıyla düzenlenen kutlamada, bölgenin tanınmış Restorani Caesar´s Küche Mobil-Pizzaofen ile yaptığı pizzalar büyük beğeni kazandı.

Kutlamaya katılan Alman konuklar, Türk yemeklerine bayıldıklarını ifade ederek, Büfeyi Baklava ile sonlandırdı.

BAŞARININ MİMARI BABA ASIM TUNGÜÇ

‘Türkiye’den 80’li yıllarda gelen Ağrılı baba Asım Tungüç, Elektrik Meslek Lisesi mezunu, çocuklarına bu mesleğin insanlar icin ne kadar önemli olduğunu göstermek için küçük yaşta mesleği sevdirmeye çalıştığı zamanları anlatan Muhammed Tungüç, ‘Babam arkamızda, bize destek olmasaydı, biz Meisterbrief Diplomasi (Ustalık Belgesi) alıp Şirketimizi kuramazdık.´ Başarının asıl mimarının babaları olduğunu söyledi.

Bugün TNG Elektotechnik firmasının kuruluşunun 6. Yılını kutlamak üzere bir araya Hanau, Frankfurt, MKK, bölgesinden gelen firma temsilcileri, TNG firmasının yakın bir zamanda başarılı işlere imza attıklarını dile getirdiler.