EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-06-2016 13:34   Güncelleme : 17-06-2016 13:36

DenizBank (Wien) AG’den İftar Yemeği

DenizBank (Wien) AG, geleneksel hale getirdiği iftar davetini bu sene Berlin, Stuttgart, Köln ve Mannheim’da düzenledi.

DenizBank (Wien) AG’den İftar Yemeği
 


Siyaset, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve medya mensuplarının bir araya geldiği iftar yemeklerine ilgi ve katılım yoğun oldu.
DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy gazetemize verdiği demeçte Ramazan ayının huzurlu ve birleştirici özelliğine değindi ve sözlerine şöyle devam etti: “Almanya ve Avusturya’da toplam 43 şubeden oluşan geniş şube ağımız, her iki ülkede de en son teknoloji ile donatılmış çağrı merkezlerimiz ve uluslararası alanda pek çok ödül almış IT platformumuz ile 185.000’i aşkın müşterimize etkin hizmet sunmaktayız.

Almanya’da stratejik açıdan önemli 16 şehirde, şubelerimiz aracılığı ile bayrağımızı dalgalandırmanın gururunu yaşıyoruz. Yurtdışında faaliyet gösteren, uluslararası boyut kazanmış Türk firmalarının ana bankası olma ve onlara Türkiye’de aldıkları hizmet standartlarında hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Temel ilkemiz olan müşteri odaklılığın yanısıra, şeffaf ürün politikası ve yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde sektörde fark yaratan ve güveni temsil eden bir marka konumuna gelmiş bulunuyoruz. Almanya ve Avusturya’da aldığımız müşteri memnuniyeti ödülleri de bu yöndeki çabalarımızın somut bir karşılığı.”