EKONOMİ
Giriş Tarihi : 16-06-2017 13:00   Güncelleme : 16-06-2017 13:00

DenizBank AG’den İftar Yemeği

Basari öyküsü 1996 yilinda Avusturya’da baslayan DenizBank AG, geleneksel hale getirdiği iftar davetini bu sene Almanya ülke müdürlügünün bulundugu Frankfurt’ta gerceklestirdi.

DenizBank AG’den İftar YemeğiFrankfurt’ta düzenlenen iftar davetine T.C. Frankfurt Baskonsolosu Burak Kararti, T.C. Frankfurt Konsolosu Özkan Durmaz, T.C. Merkez Bankasi Ekonomi Atasesi Mahmut Kalkan, CDU Hessen Eyaleti Milletvekili Ismail Tipi ve THY Frankfurt Genel Müdürü Muhammet Ensar Karabulut gibi önemli isimlerin yanisira siyaset, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve medya mensuplari katildi.


Gazetemize beyanat veren DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy, manevi degeri büyük olan Ramazan ayinin öneminden ve kaynastirici gücünden bahsetti ve katilimcilara yogun ilgiden dolayi tesekkür etti.

Ersoy sözlerine şöyle devam etti: “Almanya’da 16, Avusturya’da 27 subeden olusan genis sube agimiz, iki ülkedeki en son teknoloji ile donatilmis cagri merkezlerimiz ve uluslararasi platformda pek cok ödül almis IT platformumuz ile müsterilerimize kapsamli hizmet sunmayi ana stratejimiz olarak görmekteyiz. Güclü sermaye tabani, köklü deneyimi ve kapsamli müsteri hizmetleri sayesinde DenizBank AG 200.000’in üzerinde müsterisi icin güvenilir bir cözüm ortagidir. Tedbirli yönetim anlayisimiz ve etkin maliyet kontrolümüz sayesinde sürdürülebilir ve karli bir büyüme modeline sahibiz. DenizBank AG, yenilikçi yaklasimi ve müsteri odaklı stratejisi sonucunda Avusturya ve Almanya’da hem seffaf bankacilik cözümleri icin hem de verdigi etkin hizmet icin önemli ürün ve müsteri memnuniyeti ödüllerine layik görülmüstür