GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2024 12:56

Türkiye Taekwando Erkek Olimpik Milli Takım Nürnberg’de

Türkiye Taekwando Erkek Olimpik Milli Takımı, olimpiyata hazırlık kampı için Nürnberg’e geldi.

Türkiye Taekwando Erkek Olimpik Milli Takım Nürnberg’de

 

 

 05 Haziran’a kadar Nürnberg’de kalacak olan Olimpik Taekwondo Erkek Milli Takımını birinci gün Nürnberg Başkonsolosluğundan Mehmet Hanifi Uran ve Adem Kuru karşıladı.

 Nürnberg’de Federal Almanya Taekwondo Merkezi Spor Salonunda hazırlık kampına katılan Taekwondo Erkek Milli Takımımızı ziyaret eden Başkonsolos Fatma Taşan Cebeci’ Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Taekwondocumuz Servet Tazegül’ün teknik direktörlüğünü yaptığı ve 2024 olimpiyat oyunları için kota almış olan 2023 Dünya Şampiyonu Hakan Reçber ile 2022 Avrupa Şampiyonu Emre Kutalmış Ateşli’yi tebrik etti.

Ayrıca antrenörler, Serdar Yüksel, Fırat Pozan, masör Cafer Güloğlu ve sporculardan Enes Kutalmış Ateşli, Orkun Ateşli, Muhammed Emin Açıkgöz, Ferhat Muhammet Saraoğlun’unu başarılar dileyerek, “Olimpiyat müsabakalarında şampiyonluk bekliyoruz” dedi.

Ziayerette, Federal Almanya Taekwondo Merkezi Spor Salonu Müdürü Haşim Çelik ile KSC Leopard Taekwondo Okulu Kurucusu ve Eğitmeni Nurettin Yılmaz’a da nazik ev sahiplikleri için teşekkür etti.

İlhan BABA/Nürnberg

Ökkeş ToyÖkkeş Toy

avrupaolay.com'da İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni