EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-06-2023 23:02

Tatil hediyelerle başladı

DİTİB Türk İslam Cemiyeti Duisburg Wanheimerort Ayasofya Camisi 2022/23 eğitim döneminde başarı gösteren öğrencilere din görevlisi Yusuf Karakoç eliyle kitaplar ve bayraktan oluşan hediye setleri takdim etti. 2022/23 öğretim yılı sonlanırken, öğrenciler hediyelerliyle birlikte tatile ayrılma sevinci yaşadılar. DİTİB DUİSBURG Wanheimerort Türkiye’ye izine gitmeyen öğrencilere tatil programı sunacak.

Tatil hediyelerle başladı

 

DİTİB DUİSBURG Wanheimerort Cemiyeti çeşitli eğitim birimlerinde başarılı olan cemiyet öğrencilerine eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladı. Öğrencilerle oyunlar oyandı, yıl sonunda gerçekleşen eğitim hedefleri belgelendi ve hediyeler verildi.

DİTİB Duisburg Wanheimerort Cemiyeti Ayasofya Camisi din görevlisi Yusuf Karakoç: ‚Gençliğimiz ve öğrencilerimizin çalışmalarını takdirle karşılıyor, bu çalışmalara azami destek veriyoruz. Amacımız eğitimde gençlerimizin ekseriyetinin akademik eğitim yapmaları veya meslek eğitimlerinde çok başarılı olmalarıdır. Eğitimde başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi başarıyı artıracaktır. Bu aynı zamanda geleneğimiz ve maneviyatımızın da bir gereğidir. Cemiyet çalışmalarımız ve eğitim programımız bu yönde devam edecektir. Eğitim hususunda bütün imkanlarımızı her zaman zorlayacağız. Öğrencilerimize hem dini eğitim hem de eğitim destek kursları veriyoruz. Gençlerimiz donanmlı olmaları için genel kültürlerini artırıcı programlar uyguluyoruz‘ dedi.

 

Ökkeş ToyÖkkeş Toy

avrupaolay.com'da İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni