GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2023 00:52

DEV İKİ FİRMADAN MİSYON GELECEĞE EN BÜYÜK BAĞIŞ 

Misyon Geleceğe en yüksek bağışı, Roza Gayrimenkul (@roza.immobilien) ve Kalkan Group yaptı.

DEV İKİ FİRMADAN MİSYON GELECEĞE EN BÜYÜK BAĞIŞ 

 

Sektörlerinde söz sahibi olan her iki şirket, yeni inşaat projesi olan OP-Center için 50’şer Bin Euro bağışta bulundular.

Bağış teslimi töreninde konuşan Kalkan Group Sahibi Aykut Kalkan, ‘Çok değerli iki Büyükelçimiz Klaus Herzog ve Werner Elsásser ile yaptığımız görüşmede, doğrudan Misyon Geleceği’ni destekleyeceğimize söz verdik’ dedi.

Roza Gayrimenkul'den Akın Erdoğan da konuşmasında ‘Öncelikle bölgeden projelerin tanıtılması ve bağışın geleceğin sağlık hizmetlerine yatırım olarak yapılması bizim için önem arz ediyor’ diye konuştu.

Kliniğin Genel Müdürü Sebastian Lehotzki, ‘Her iki firma yetkilisine ve ekiplerine değerli desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kalkan Group ve Roza Gayrimenkul yetkililerinin bu duyarlı davranışlarının nicelerine iyi örnek olmasını ve Misyon Geleceğe daha fazla destek olunmasını temenni ediyoruz’ dedi.

Çocuk ve ebevevnlerin Mission Future'ın Mission Future'in kalbinde yarının ilacı için olan büyük inşaat projesinin yeni inşaatı bulunuyor. Çocuk ve ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan son teknoloji Operasyon Merkezi (OPZ) ile aile odaklı Ebeveyn-Çocuk Merkezi (ELKÌ) yeni inşaatı devam ediyor.

Kalkan Immobilien Autohaus KALKAN

Ökkeş ToyÖkkeş Toy

avrupaolay.com'da İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni