SAĞLIK
Giriş Tarihi : 26-02-2024 14:55   Güncelleme : 26-02-2024 15:04

KONUKLAR BURADA GÜVEN BULUYOR

Güven Yaşlı Bakım Evi’nde demans ve yoğun bakım hastalarına 24 saat kaliteli hizmet sunuluyor.

KONUKLAR BURADA GÜVEN BULUYOR

 

Merkezin sahibi Ayşegül Aydın, ‘Güven Yaşlı Bakım Evlerimiz 3 ayrı merkezden oluşuyor. Güven Pflegezentren Tagespflege GmbH,  bizim günlük bakım evimiz oluyor.

Güven Intensivpflege GmbH  firmamiz Hanau Main Kinzig , Rhein Main Aschaffenburg  Bölgesinde, Güven Intensivpflege Wohngemeinschaft Großkrotzenburg Kasabasında, Güven Ambulanter Pflegedienst GmbH Hanau Şubesi ve Aschaffenburg/Kahl am Main Şubesi olarak hizmet veriyoruz’ dedi.

Aydın, ‘Bu 3 merkezden ikisi Hanau’da yer alıyor. Biri günde demans hastası olan 42 misafiri ve diğeri de yine demans hastası olan18 misafiri ağırlıyoruz. Großkrotzenburg kasabasında yer alan günlük bakım evimizde Almanca konuşan 22 misafirimizi ağırlıyoruz.

Her merkezimiz konusunda uzmanlaşmış personellerimiz ile farklı hasta gruplarına hizmet sunuyor. Güven Intensivpflege GmbH merkezimizde de Hanau Main Kinzig, Rhein Main Aschaffenburg bölgesinde evde yoğun bakım ihtiyacı olan hastalarımıza 7/24 konusunda uzman, branş eğitimi almış, diplomalı yoğun bakım hemşirelerimiz tarafından bakım yapılıyor’ diye konuştu.